in

SUPER!SUPER!

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – film dostał nowy zwiastun

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zwiastun awake star was the las jedi
Cudowny. Rozpalający emocje. Efektowny. Takimi słowami można określić najnowszy zwiastun Gwiezdnych Wojen. | YouTube: Star Wars

W sieci wylądował najnowszy zwiastun filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Chociaż najnowsza zapowiedź jest bardzo krótka, bo trwa niespełna minutę, naprawdę warto ją obejrzeć. Awake to uczta dla oczu.

Coraz mniej czasu pozostało do premiery najnowszych Gwiezdnych wojen. Dlatego powinniśmy się spodziewać wielu świeżych materiałów promocyjnych. Mam nadzieję, że wszystkie będą tak dobre, jak poniższy.

Mogę tylko napisać, że kolejny raz jestem pod wrażeniem i nie mogę się doczekać. Nowa odsłona sagi zapowiada się przednio. Właściwie nie wiem, co podobało mi się najbardziej. Dramatyzm, przepiękne zdjęcia czy świetne efekty specjalne.

Polska premiera filmu odbędzie się 14 grudnia. Za produkcję odpowiada Rian Johnson, który wcześniej wyreżyserował Looper – Pętla czasu. Na dużym ekranie zobaczymy ponownie Daisy Ridley jako Rey, Johna Boyegę jako Finna, Marka Hamilla jako Luka Skywalkera, Oscara Isaaca jako Poego Damerona oraz Carrie Fisher, której już z nami nie ma, ale przed śmiercią zdążyła jeszcze raz wcielić się w Leię.

Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mucha Comics błąd w uncanny x-force

Mucha Comics ma problem. Wydawnictwo musi nauczyć się drukować komiksy

Trzy odcinki serialu showmax Egzorcysta
5/10

Na szczęście Egzorcysta to nie Blok Ekipa – recenzja serialu Showmax – s01e01-03