halle berry bryan singer x-men
Halle Berry szczerze o pracy z Bryanem Singerem na planie filmów o X-Men
in ,

SZOKSZOK SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Halle Berry o konflikcie z Bryanem Singerem. Na planie “X-Men” bywało gorąco

Nie od dziś wiadomo, że Bryan Singer nie jest najłatwiejszym reżyserem we współpracy. Halle Berry opowiedziała, co przeżyła z nim na planie filmów o “X-Men”.

Halle Berry od 2000 roku zagrała Storm w czterech filmach z serii “X-Men”. Jednak powroty na plan nie były dla niej najłatwiejsze, gdyż musiała stawiać trzykrotnie czoła dziwactwom reżysera tych widowisk, Bryana Singera, który nakręcił z nią “X-Men”, “X-Men 2” oraz “X-Men: Przyszłość, która nadejdzie”.

Molestowanie seksualne

Ujawnia, iż starła się z Bryanem Singerem” Stwierdziła, że nie jest on najłatwiejszym facetem we współpracy. “Chodzi mi o to, że wszyscy słyszeli historie, których nie muszę powtarzać, i słyszeli o jego wyzwaniach oraz tym, z czym się zmaga” – aktorka odniosła się tymi słowami do zarzutów o molestowanie seksualne, o które został oskarżony Bryan Singer. Został posądzony o napaść na tle seksualny przez co najmniej czterech mężczyzn, którzy twierdzą, iż w dniach tych zdarzeń byli nieletni. Reżyser każdorazowo zaprzecza ich słowom.

Kłótnie na planie

Bryan Singer został zwolniony w połowie zdjęć do filmu “Bohemian Rhapsody” w 2018 roku za rzekome niepojawianie się na planie. Czemu też zaprzecza. Jednak Halle Berry mówi, iż podczas kręcenia “X-Men” była na niego bardzo zła. “Wdałam się z nim w kilka kłótni, z czystej frustracji rzuciłam kilka przekleństw. Kiedy pracuję, podchodzę do tego poważnie. A kiedy ktoś to kompromituje, potrafi mi odbić. Jednocześnie mam wiele współczucia dla ludzi, którzy zmagają się z czymkolwiek się zmagają, a Bryan się zmaga” – dodała.

Aktorka powiedziała w wywiadzie udzielonym Variety, że przez problemy osobiste był czasami nieobecny. Reżyser bywał nieobecny, źle się czuł na planie. Ekipa czekała, odmrażając sobie tyłki w temperaturze poniżej zera w Kanadzie, a on nie potrafił się skupić. “Można się było trochę zdenerwować” – podsumowała.

Inni aktorzy potwierdzają, że nie chciało mu się pracować

Halle Berry nie jest pierwszą aktorką, która ma niemiłe wspomnienia z pracy z Bryanem Singerem przy filmach z serii “X-Men”. Olivia Munn wcieliła się w Psylocke w “X-Men: Apocalypse” i również wylała kilka gorzkich słów. Powiedziała, iż reżyser zniknął z kanadyjskiego planu filmowego i pozostawił produkcję bez reżysera. Zamiast iść do lekarza w Montrealu, w którym jest mnóstwo specjalistów, on poleciał do Los Angeles i kazał ludziom kręcić film bez niego. Nie było go przez około 10 dni. Ekipa miała kręcić wielką scenę, a kiedy wracali z lunchu, jeden z jego asystentów pokazał telefon komórkowy z wiadomością tekstową od Bryana Singera, która brzmiała “Kontynuujcie. Nie przerywajcie filmowania”.

Uważacie, że coś jest wyjątkowo nie tak z Bryanem Singerem? Podejrzewacie, że może mieć bardzo poważne narcystyczne zaburzenie osobowości? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o postępowaniu reżysera.

Przypominamy, że Bryan Singer znalazł się w naszym zestawieniu najbardziej kontrowersyjnych reżyserów.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

diuna zwiastun

“Diuna” zapowiada się bardziej na kolejne “Gwiezdne wojny” niż na “Diunę”

warszawianka borys szyc serial hbo polska jakub żulczyk

“Warszawianka” od HBO będzie serialowym portretem dzisiejszych 30 i 40-latków