The Boys sezon 4

Hannibal może powrócić

Dariusz Filipek
2 min czytania
Hannibal, NBC

Z ostatniej chwili

Bryan Fuller zdradził na Twitterze, że rozmowy o kontynuacji Hannibala nie mogły się rozpocząć przed upływem dwóch lat od emisji ostatniego sezonu. Toczyć ma je producentka serialu Martha De Laurentiis.

- Reklama -
Ad image

Przyznam nieśmiało, że podpisałem się swego czasu pod petycją, która miała uratować Hannibala od popadnięcia w niebyt. Z perspektywy czasu nie zależy mi na tym bardzo, ale mój email jest ciągle spamowany doniesieniami z placu boju. Zazwyczaj są to niewiele znaczące głupotki, jednak tym razem przyszło coś ciekawego.

Oznacza to, że dla NBC temat jest zamknięty. Sprawą podstawową będzie znalezienie nowego domu dla kontynuacji. Jednak najcięższe wyzwanie to zebranie starej ekipy, która wydaje się trochę zajęta.

Wraz z trzecią odsłoną Hannibala Fuller odpłynął dalej, niż większość z nas mogłaby się spodziewać. I chociaż NBC dało mu sporą wolność twórczą, jak na telewizję ogólnodostępną, to prędzej czy później dzień dziecka musiał się skończyć. Twórca przechodził sam siebie i pod koniec fabuła zdawała się mieć coraz mniejsze znaczenie, na rzecz ilustrowania makabrycznych sennych wizji. To mogło się nie podobać.

Gdyby nie wypaliło, nie będę płakał. Talent Fullera odżył w stacji Starz, gdzie zaserwował widzom genialną ekranizację Amerykańskich Bogów Neila Gaimana. Serialu, który cenię sobie nieco bardziej niż jego poprzednie dokonanie. Co nie zmienia tego, że jeśli rewitalizacja się powiedzie, to chętnie sprawdzę kolejny sezon przygód najpopularniejszego ekranowego psychopaty.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz