hausen serial
"Hausen"
in

SUPER!SUPER!

Brakuje Wam “Dark”? “Hausen” to kolejny serial, który przestraszy nas po niemiecku

“Hausen” to nowy serial, który jasno wskazuje, że Niemcy po sukcesie “Dark” postanowili być nieco monotematyczni i na dobre wzięli się za pokręcone opowieści przepełnione grozą i występkiem.

“Hausen” opowiada o tym, jak po śmierci matki 16-letni Juri (Tristan Goebl) i jego ojciec Jaschek (Charly Hubner) wprowadzają się do bloku na zaniedbanym osiedlu na obrzeżach miasta. Podczas gdy Jaschek opiekuje się budynkiem i próbuje odbudować życie rodzinne, Juri stopniowo odkrywa, że blok ma w sobie coś mrocznego i żywi się cierpieniem jego mieszkańców. Aby walczyć z niebezpieczeństwem, Juri stara się przekonać częściowo wrogich, częściowo apatycznych mieszkańców bloku do współpracy, by zaczęli walczyć z mrocznymi siłami.

“Hausen” jest 8-odcinkowym horrorem, który kręcono przez wiele miesięcy w opustoszałym NRD-owskim szpitalu. Produkcja ma połączyć zagadkę, grozę, dramat, a wszystko dopełni intymna, a jednocześnie szorstka otoczka i klimat opowieści o nawiedzonym budynku.

W serialu wystąpili między innymi Charly Hubner, Tristan Gobel, Alexander Scheer, Lilith Stangenberg, Daniel Sträßer, a widowisko wyreżyserował Thomas Stuber.

Premiera serialu w Niemczech już 29 października na stacji Sky. W tej chwili nie mamy żadnych informacji o stacji lub serwisie, który pokaże to widowisko w Polsce.

Uważacie, że warto czekać na “Hausen” czy serial będzie wyłącznie jechał na światowym sukcesie “Dark”?

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nawiedzony dwór w Bly serial netflix

“Nawiedzony dwór w Bly” przestraszy widzów Netflixa jesienią

atomówki serial aktorski the cw

“Atomówki” serialem aktorskim od The CW. Szaleństwo, prawda?