hawkeye Hailee Steinfeld disney plus kate bishop
Hailee Steinfeld z dużą rolą w serialu Hawkeye? (materiał prasowy)
in

SUPER!SUPER!

Co powiecie na Hailee Steinfeld jako Kate Bishop w serialu Hawkeye?

Hawkeye to nie będzie kolejny serial, który skupi się wyłącznie na znanym nam już bohaterze. Niemal od samego początku było wiadomo, iż widowisko zaszczyci dwóch łuczników, a jednym z nich będzie Kate Bishop.

Hailee Steinfeld stara się o rolę Kate Bishop w serialu produkowanym przez Marvel Studios. Być może aktorka świetnie znana z Prawdziwego męstwa, która potwierdziła swoją wielkość w Bumblebee i Grze Endera, dostąpi zaszczytu gry w serialu obok Jeremy’ego Rennera, który w Hawkeye’a wciela się od czasu pierwszego filmu o Avengers.

Kim jest Kate Bishop?

Kate Bishop jest dosyć świeżą postacią w komiksowym świecie. Zadebiutowała na łamach Young Avengers w 2005 roku. Największą popularność zdobyła dzięki serii Hawkeye spod pióra Matta Fractiona, którą początkowo przede wszystkim rysował David Aja. Podobnie jak Clint Barton nie posiada żadnych mocy. Jednak jest świetnie wyszkolona w walce i obsłudze broni. Zaczęła intensywny trening po tym, jak została bestialsko napadnięta. Wielokrotnie współpracowała ramię w ramię z Clintem, który musiał pogodzić się z tym, że dziewczyna przywiązała się do jego pseudonimu.

Informację o daleko posuniętych negocjacjach pomiędzy Marvel Studios a Hailee Steinfeld podało Variety, czyli bardzo wiarygodny serwis, który jako pierwszy poinformował, iż serial w ogóle powstaje. Przedstawiciele Disneya i Hailee Steinfeld nie odpowiedzieli na prośbę serwisu, który pragnął potwierdzenia tych informacji.

Serial Hawkeye powstaje z myślą o serwisie Disney Plus, który ma zadebiutować 12 listopada w Stanach Zjednoczonych.

kapitan marvel oglądaj online pl napisy lektor vod

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

polityka recenzja film patryka vegi oglądaj online
3/10

Polityka – recenzja filmu

disney plus daty premier na świecie data premiery

Disney Plus na początku pojawi się w krajach, w których streaming ma się najlepiej