in

SUPER!SUPER!

Hasbro zdradziło, kiedy zadebiutują seriale Ms. Marvel i Hawkeye

seriale ms. marvel Hawkeye hasbro

2021 rok będzie prawdziwą ucztą dla widzów, którzy uwielbiają filmy, a niedługo pokochają również seriale produkowane przez Marvel Studios. Dzięki firmie Hasbro już dziś wiemy, które widowiska zobaczymy na dużych i małych ekranach w przyszłym roku.

Podczas nowojorskiego Toy Fair Hasbro zdradziło coś, co Marvel miał dopiero ogłosić. Nie pierwszy raz jakaś firma zabawkarska uprzedza oficjalne informacje. Tym razem padło na filmy i seriale, które Marvel Studios przygotowuje na przyszły rok.

Hasbro wypuszcza przeróżne zabawki związane z filmami Marvela i tak samo będzie w przypadku seriali. Firma zaprezentowała rozpiskę, na której widnieją widowiska, które będą miały premierę w tym i przyszłym roku. Wszystko to, co zobaczymy w 2020 roku, nie jest żadną niespodzianką. Obecnie czekamy na Czarną Wdowę, a później w kinach pojawi się film Eternals. Niedawno dowiedzieliśmy się, kiedy na małych ekranach zobaczymy pierwsze seriale Marvela i serwisu Disney PlusThe Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki. Pierwsze dwa w tym, a ostatni z wymienionych pojawi się w przyszłym roku.

Hasbro zdradza, w którym roku obejrzymy seriale Ms. Marvel i Hawkeye

Jednak do tej pory nie mieliśmy pewności, kiedy premiery będą miały pozostałe produkcje. Okazuje się, iż już w 2021 roku obejrzymy także Ms. Marvel i serial o przygodach Hawkeye’a oraz Kate Bishop. Jednocześnie wyciek od Hasbro sugeruje, że na seriale She-Hulk i Moon Knight będziemy musieli poczekać do 2022 roku. Lepiej późno niż później.

ms. marvel hasbro hawkeye

W 2021 roku premierę będzie miała również animowana antologia What If…? oraz niezatytułowany jeszcze film o Spider-Manie, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Thor: Love and Thunder oraz Doctor Strange in the Multiverse of Madness, który niedawno stracił reżysera, ale najwidoczniej produkcja niewypadła z obiegu.

Źródło: Bleeding Cool

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Esther

Prequel horroru Sierota zgłębi przeszłość Esther

Bryan Cranston Mountain Dew Lśnienie

Bryan Cranston w nowej reklamie Mountain Dew w stylu Lśnienia