seriale ms. marvel Hawkeye hasbro
in

SUPER!SUPER!

Hasbro zdradziło, kiedy zadebiutują seriale Ms. Marvel i Hawkeye

2021 rok będzie prawdziwą ucztą dla widzów, którzy uwielbiają filmy, a niedługo pokochają również seriale produkowane przez Marvel Studios. Dzięki firmie Hasbro już dziś wiemy, które widowiska zobaczymy na dużych i małych ekranach w przyszłym roku.

Podczas nowojorskiego Toy Fair Hasbro zdradziło coś, co Marvel miał dopiero ogłosić. Nie pierwszy raz jakaś firma zabawkarska uprzedza oficjalne informacje. Tym razem padło na filmy i seriale, które Marvel Studios przygotowuje na przyszły rok.

Hasbro wypuszcza przeróżne zabawki związane z filmami Marvela i tak samo będzie w przypadku seriali. Firma zaprezentowała rozpiskę, na której widnieją widowiska, które będą miały premierę w tym i przyszłym roku. Wszystko to, co zobaczymy w 2020 roku, nie jest żadną niespodzianką. Obecnie czekamy na Czarną Wdowę, a później w kinach pojawi się film Eternals. Niedawno dowiedzieliśmy się, kiedy na małych ekranach zobaczymy pierwsze seriale Marvela i serwisu Disney PlusThe Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki. Pierwsze dwa w tym, a ostatni z wymienionych pojawi się w przyszłym roku.

Hasbro zdradza, w którym roku obejrzymy seriale Ms. Marvel i Hawkeye

Jednak do tej pory nie mieliśmy pewności, kiedy premiery będą miały pozostałe produkcje. Okazuje się, iż już w 2021 roku obejrzymy także Ms. Marvel i serial o przygodach Hawkeye’a oraz Kate Bishop. Jednocześnie wyciek od Hasbro sugeruje, że na seriale She-Hulk i Moon Knight będziemy musieli poczekać do 2022 roku. Lepiej późno niż później.

ms. marvel hasbro hawkeye

W 2021 roku premierę będzie miała również animowana antologia What If…? oraz niezatytułowany jeszcze film o Spider-Manie, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Thor: Love and Thunder oraz Doctor Strange in the Multiverse of Madness, który niedawno stracił reżysera, ale najwidoczniej produkcja niewypadła z obiegu.

Źródło: Bleeding Cool

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Esther

Prequel horroru Sierota zgłębi przeszłość Esther

Bryan Cranston Mountain Dew Lśnienie

Bryan Cranston w nowej reklamie Mountain Dew w stylu Lśnienia