Hawkeye zwiastun
"Hawkeye" (Marvel)
in

Zwiastun serialu “Hawkeye” zapowiada nowojorską drakę w świątecznej atmosferze

Zwiastun serialu “Hawkeye” (Marvel/YouTube)

Co robią superbohaterzy w święta? Strzelają z łuku. Przynajmniej w tym roku i przynajmniej na Disney+, gdzie w listopadzie wyląduje serial “Hawkeye”.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
HAWKEYE / DISNEY+ / MARVEL

“Hawkeye” to kolejny z tegorocznych seriali Marvela przygotowany z myślą o serwisie Disney+. Do tej pory dostaliśmy widowiska “WandaVision”, “Falcon i Zimowy Żołnierz”, “Loki”, a obecnie można tam oglądać animowaną antologię “What If…?”.

Studio Marvela pokazało właśnie pierwszy zwiastun produkcji. Ten w bardzo świątecznym i jakże nowojorskim klimacie ukazuje chemię między Clintem Bartonem (Jeremy Renner) a Kate Bishop (Hailee Steinfeld). Pomimo że w tym materiale z grubsza nakreślono atmosferę widowiska, to wciąż nie odkryto wielu kart.

Produkcja mocno inspirowana serią komiksową stworzoną przez Matta Fractiona, zapewne dopiero w kolejnej zapowiedzi pokaże pazur. Oczywiście czekamy najbardziej na Pizza Doga, Echo (głuchoniema superbohaterka ma dostać własny serial) oraz wielkiego złego, czyli Kaziego — superłotra o polskich korzeniach. Ponadto w serialu zobaczymy Florence Pugh, która powtórzy swoją rolę z “Czarnej Wdowy” (była prawdopodobnie jedyną dobrą rzeczą, którą ten film oferował, więc cieszmy się).

Piotr Adamczyk w serialu “Hawkeye”

Ciekawostką jest to, że w zwiastunie kilka razy mignął nam Piotr Adamczyk, który zagrał jedną z drugoplanowych ról. Poprzednio aktora mogliśmy oglądać w znaczącej roli w drugim sezonie serialu Apple TV+ “For All Mankind”.

Piotr Adamczyk Hawkeye serial Marvel
Piotr Adamczyk między innymi w “Hawkeye” rzuca koktajlem mołotowa (Marvel)

Kiedy premiera?

Sześcioodcinkowy serial zadebiutuje w serwisie Disney+ 24 listopada 2021 roku. Będzie powracał co tydzień z nowymi odcinkami i zakończy się 29 grudnia. Kolejną serialową produkcją Marvela na Disney+ będzie “Ms. Marvel“.

Y: The Last Man

Premiera długo i mocno wyczekiwanej serialowej adaptacji uznanego komiksu już za nami. Czytaj więcej ▶

Disney+ nie jest dostępny w Polsce, ale z serwisu możecie skorzystać dzięki usłudze Pure VPN. Nie tylko daje ona dostęp do serwisów strumieniujących z całego świata, ale również chroni naszą anonimowość i zapewnia większe bezpieczeństwo w sieci.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

y: the last man y: ostatni z mężczyzn serial online hulu fx

Premiera dnia: “Y: The Last Man” na Hulu

Wcielenie film Malignant 2021 hbo max horror
2/10

“Wcielenie” – recenzja filmu