in

Zwiastun serialu “Hawkeye” zapowiada nowojorską drakę w świątecznej atmosferze

Hawkeye zwiastun
"Hawkeye" (Marvel)
Zwiastun serialu “Hawkeye” (Marvel/YouTube)

Co robią superbohaterzy w święta? Strzelają z łuku. Przynajmniej w tym roku i przynajmniej na Disney+, gdzie w listopadzie wyląduje serial “Hawkeye”.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
HAWKEYE / DISNEY+ / MARVEL

“Hawkeye” to kolejny z tegorocznych seriali Marvela przygotowany z myślą o serwisie Disney+. Do tej pory dostaliśmy widowiska “WandaVision”, “Falcon i Zimowy Żołnierz”, “Loki”, a obecnie można tam oglądać animowaną antologię “What If…?”.

Studio Marvela pokazało właśnie pierwszy zwiastun produkcji. Ten w bardzo świątecznym i jakże nowojorskim klimacie ukazuje chemię między Clintem Bartonem (Jeremy Renner) a Kate Bishop (Hailee Steinfeld). Pomimo że w tym materiale z grubsza nakreślono atmosferę widowiska, to wciąż nie odkryto wielu kart.

Produkcja mocno inspirowana serią komiksową stworzoną przez Matta Fractiona, zapewne dopiero w kolejnej zapowiedzi pokaże pazur. Oczywiście czekamy najbardziej na Pizza Doga, Echo (głuchoniema superbohaterka ma dostać własny serial) oraz wielkiego złego, czyli Kaziego — superłotra o polskich korzeniach. Ponadto w serialu zobaczymy Florence Pugh, która powtórzy swoją rolę z “Czarnej Wdowy” (była prawdopodobnie jedyną dobrą rzeczą, którą ten film oferował, więc cieszmy się).

Piotr Adamczyk w serialu “Hawkeye”

Ciekawostką jest to, że w zwiastunie kilka razy mignął nam Piotr Adamczyk, który zagrał jedną z drugoplanowych ról. Poprzednio aktora mogliśmy oglądać w znaczącej roli w drugim sezonie serialu Apple TV+ “For All Mankind”.

Piotr Adamczyk Hawkeye serial Marvel
Piotr Adamczyk między innymi w “Hawkeye” rzuca koktajlem mołotowa (Marvel)

Kiedy premiera?

Sześcioodcinkowy serial zadebiutuje w serwisie Disney+ 24 listopada 2021 roku. Będzie powracał co tydzień z nowymi odcinkami i zakończy się 29 grudnia. Kolejną serialową produkcją Marvela na Disney+ będzie “Ms. Marvel“.

Y: The Last Man

Premiera długo i mocno wyczekiwanej serialowej adaptacji uznanego komiksu już za nami. Czytaj więcej ▶

Disney+ nie jest dostępny w Polsce, ale z serwisu możecie skorzystać dzięki usłudze Pure VPN. Nie tylko daje ona dostęp do serwisów strumieniujących z całego świata, ale również chroni naszą anonimowość i zapewnia większe bezpieczeństwo w sieci.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

y: the last man y: ostatni z mężczyzn serial online hulu fx

Premiera dnia: “Y: The Last Man” na Hulu

Wcielenie film Malignant 2021 hbo max horror
2/10

“Wcielenie” – recenzja filmu