serial detektyw 3 sezon hbo detektyw 3 sezon zwiastun serialu youtube online
Scena z trzeciego sezonu serialu Detektyw (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Detektyw wraca. Fani kryminałów docenią zwiastun 3. sezonu

O ile pierwszy sezon Detektywa (oryg. True Detective) został znakomicie przyjęty przez krytyków i widzów, tak zdania były podzielone, jeśli mowa o jego kontynuacji. Za kilka miesięcy zobaczymy, jaka będzie trzecia odsłona tego widowiska, którego zwiastun już teraz mówi, iż jest na co czekać.

Detektyw to antologia kryminalna, gdzie każdy sezon opowiada inną historię. Tym razem opowieść przenosi się do hrabstwa Ozark*, gdzie – a jakże! – popełniono zbrodnię, która przepełniła niepokojem lokalną społeczność. Sprawa pozostała nierozwiązana przez trzy dekady. W międzyczasie w okolicy działy się różne dziwne rzeczy, które rzutują na morderstwo sprzed lat, a którego zagadkę rozwiązać chce detektyw Wayne Hayes z Północno-Zachodniego Arkansas.

Opis brzmi trochę jak kalka pierwszego sezonu. Jednak jeśli kopiować to od najlepszych – powiadają. Przypomnę, że na Rotten Tomatoes pierwszy sezon Detektywa dorobił się 86% pozytywnych opinii, które dały średnią ocenę 8,84/10. Drugi niestety zapikował i może poszczycić się zaledwie 63% recenzji stawiających serial w dobrym świetle przy nocie 6,7/10. Osobiście lubię obie odsłony. Są zupełnie różne, ale warte sprawdzenia.

W głównego bohatera trzeciego Detektywa wcielił się zdobywca Oscara za udział w filmie MoonlightMahershala Ali. Obok niego zobaczymy Carmen Ejogo i Stephena Dorffa. Showrunnerem widowiska pozostał Nic Pizzolatto. Premiera odbędzie się w styczniu 2019 roku na stacji HBO i w serwisie HBO GO.

Detektyw w serwisie HBO GO

* Tak, najwidoczniej nie tylko Netflix uwielbił sobie przepiękne widoki tej krainy (przypominam, iż drugi sezon Ozarka wyląduje w serwisie już 31 sierpnia😍).

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Box Office USA bajecznie bogaci azjaci

Box office USA: Bajecznie bogaci Azjaci jeszcze bogatsi

tvn pułapka tvn pułapka dzień emisji pulapka data emisji pułapka godzina emisji pułapka online za darmo w internecie pułapka player.pl pułapka player

Aktorzy Pułapki opowiadają o nowym serialu kryminalnym stacji TVN