in

SUPER!SUPER!

HBO chwali się trzema nowościami. Przed Wami “Partia”, “Trefny szmal” oraz “30 srebrników”

hbo go 30 srebrników partia trefny szmal
HBO

HBO prezentuje zwiastuny kolejnych widowisk, które zobaczymy w tym roku na HBO GO.

W najbliższych miesiącach obejrzymy seriale “Partia”, “30 srebrników” oraz “Trefny szmal” Poniżej możecie się zapoznać z ich zwiastunami i opisami. Wszystkie trafią do serwisu HBO GO.

“Partia”

“Patria” to tocząca się na przestrzeni przeszło trzydziestu lat opowieść osadzona w Kraju Basków. Przedstawia historię opowiedzianą z perspektywy dwóch rodzin, które poróżnił brutalny konflikt, a tłem tych wydarzeń są działania terrorystyczne separatystycznej organizacji ETA. Premiera na HBO GO już 27 września.

“Trefny szmal”

HBO zapowiedziało również heistowe widowisko “Trefny szmal”, które zapewne ma trafić w gust widzów, którzy lubią klimaty w stylu “Domu z papieru”.

“30 srebrników”

W serialu “30 srebrników” twórcy wprowadzą widza w świat, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje i nikomu nie można zaufać. Serial opowiadać będzie o tragicznym życiu księdza Vergary (w tej roli Eduard Fernández) – egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, niestety jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dociec prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata.

Opisy: HBO Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ratched netflix zwiastun

Oto “Ratched”. Netflix pokazał finałowy zwiastun prequela “Lotu nad kukułczym gniazdem”

Star Trek: Discovery sezon 3 zwiastun

“Star Trek: Discovery” wraca z trzecim sezonem. Mamy pełen zwiastun!