The Boys sezon 4

HBO chwali się trzema nowościami. Przed Wami “Partia”, “Trefny szmal” oraz “30 srebrników”

Dariusz Filipek
2 min czytania
HBO

Z ostatniej chwili

HBO prezentuje zwiastuny kolejnych widowisk, które zobaczymy w tym roku na HBO GO.

W najbliższych miesiącach obejrzymy seriale “Partia”, “30 srebrników” oraz “Trefny szmal” Poniżej możecie się zapoznać z ich zwiastunami i opisami. Wszystkie trafią do serwisu HBO GO.

- Reklama -
Ad image

“Partia”

https://www.youtube.com/watch?v=MGe0sMixwso

“Patria” to tocząca się na przestrzeni przeszło trzydziestu lat opowieść osadzona w Kraju Basków. Przedstawia historię opowiedzianą z perspektywy dwóch rodzin, które poróżnił brutalny konflikt, a tłem tych wydarzeń są działania terrorystyczne separatystycznej organizacji ETA. Premiera na HBO GO już 27 września.

“Trefny szmal”

https://www.youtube.com/watch?v=_Wve7BsIhF8

HBO zapowiedziało również heistowe widowisko “Trefny szmal”, które zapewne ma trafić w gust widzów, którzy lubią klimaty w stylu “Domu z papieru”.

“30 srebrników”

https://www.youtube.com/watch?v=kfNA2L_glUE

- Reklama -
Skazana Max serial

W serialu “30 srebrników” twórcy wprowadzą widza w świat, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje i nikomu nie można zaufać. Serial opowiadać będzie o tragicznym życiu księdza Vergary (w tej roli Eduard Fernández) – egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, niestety jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dociec prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata.

Opisy: HBO Polska

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz