hbo go bez dodatkowych umów
in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

HBO GO bez dodatkowych umów dla wszystkich już w marcu

Na tę decyzję HBO czekaliśmy miesiącami. Jak zapewne wielu z Was wie, od jakiegoś czasu na południu od Polski HBO odważyło się na odcięcie HBO GO od usług zależnych i widzowie nie muszą tam opłacać dodatkowo abonamentu w kablówce, dopinać usługi do rachunku telefonicznego czy usług internetowych. Ludzie z HBO Polska wreszcie zdecydowali się na podobny ruch.

Co było lekkim zaskoczeniem również dla mnie. Bo pytaniem nie było czy, a kiedy HBO wreszcie to zrobi. Niedawno w konkurencyjnej firmie zapytano mnie, czy wiem, kiedy HBO GO zostanie odcięte od usług powiązanych. Moje źródła wskazywały na to, że będzie to pierwsza połowa bieżącego roku. Nie spodziewałem się jednak, iż stanie się to w pierwszym kwartale 2018 roku.

Mianowicie HBO GO będzie dostępne bez opłat za dodatkowe usługi już w marcu.

Jak to będzie wyglądało? Podobnie do tego, do czego przyzwyczaił nas Netflix oraz ShowMax. Podacie swoje dane, podepniecie kartę i już.

W marcu platforma umożliwi dostęp do swojej biblioteki w samodzielnym pakiecie. Oznacza to, że przyszli subskrybenci będą zobowiązywać się do uiszczenia opłaty tylko dla HBO.

– Podaje VOD News

Informacja ostro zagrzała sieć. Tak ostro, że serwis VOD News, który podał tę nowinkę, a załapał się na wyróżnienie wiadomości w Google, dosłownie padł. Żeby wczytać się w szczegóły, musiałem przeczekać kilkanaście minut.

Biję brawo. Bo chociaż HBO niejednokrotnie mnie zawodziło, tak ta decyzja jest świetna. W końcu ta platforma streamingowa ma w swoim portfolio sporo niesamowitych hitów i obok Netflixa dostarcza mi najlepsze filmy oraz seriale.

Cena HBO GO bez umów wiążących jeszcze nie jest znana, ale jeśli będzie oscylowała, jak do tej pory w okolicy 30 zł, to wierzę w olbrzymi sukces tego posunięcia. VOD News podaje, iż abonament ma być niższy, niż ten, który uiszczamy Netflixowi.

Pełna oferta HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Collateral netflix serial online

Collateral – przygotujcie się na wciągający kryminał na Netfliksie

netflix zagubieni w kosmosie lost in the space

Zagubieni w kosmosie – Netflix zapowiada nowy serial sci-fi