Shogun oglądaj online serial disney

HBO GO bez dodatkowych umów dla wszystkich już w marcu

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Na tę decyzję HBO czekaliśmy miesiącami. Jak zapewne wielu z Was wie, od jakiegoś czasu na południu od Polski HBO odważyło się na odcięcie HBO GO od usług zależnych i widzowie nie muszą tam opłacać dodatkowo abonamentu w kablówce, dopinać usługi do rachunku telefonicznego czy usług internetowych. Ludzie z HBO Polska wreszcie zdecydowali się na podobny ruch.

Co było lekkim zaskoczeniem również dla mnie. Bo pytaniem nie było czy, a kiedy HBO wreszcie to zrobi. Niedawno w konkurencyjnej firmie zapytano mnie, czy wiem, kiedy HBO GO zostanie odcięte od usług powiązanych. Moje źródła wskazywały na to, że będzie to pierwsza połowa bieżącego roku. Nie spodziewałem się jednak, iż stanie się to w pierwszym kwartale 2018 roku.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Mianowicie HBO GO będzie dostępne bez opłat za dodatkowe usługi już w marcu.

Jak to będzie wyglądało? Podobnie do tego, do czego przyzwyczaił nas Netflix oraz ShowMax. Podacie swoje dane, podepniecie kartę i już.

W marcu platforma umożliwi dostęp do swojej biblioteki w samodzielnym pakiecie. Oznacza to, że przyszli subskrybenci będą zobowiązywać się do uiszczenia opłaty tylko dla HBO.

– Podaje VOD News

Informacja ostro zagrzała sieć. Tak ostro, że serwis VOD News, który podał tę nowinkę, a załapał się na wyróżnienie wiadomości w Google, dosłownie padł. Żeby wczytać się w szczegóły, musiałem przeczekać kilkanaście minut.

Biję brawo. Bo chociaż HBO niejednokrotnie mnie zawodziło, tak ta decyzja jest świetna. W końcu ta platforma streamingowa ma w swoim portfolio sporo niesamowitych hitów i obok Netflixa dostarcza mi najlepsze filmy oraz seriale.

Cena HBO GO bez umów wiążących jeszcze nie jest znana, ale jeśli będzie oscylowała, jak do tej pory w okolicy 30 zł, to wierzę w olbrzymi sukces tego posunięcia. VOD News podaje, iż abonament ma być niższy, niż ten, który uiszczamy Netflixowi.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Pełna oferta HBO GO >>

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
killerówdwóch
killerówdwóch
6 lat temu

Pewnie abonament będzie na tyle wysoki by opłacało się Polsatowi dalej sprzedawać HBO jak dotychczas..

Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
Reply to  killerówdwóch
6 lat temu

Podobno ma być niższy niż w przypadku Netflixa (tylko, że Netflix ma trzy plany i nie wiadomo, jak to liczyć). Mi doliczają do rachunku chyba coś koło 28 zł, ale ta umowa w Multimediach jest tak pochrzaniona, że ciężko wyczuć na co mam, a na co nie mam zniżki. Jeśli to będzie coś w okolicach 30 zł to myślę, że cena swoje zrobi i ludzi tym kupią. Przy tej ofercie i jakości ich usług, którą ma obecnie HBO, 40 zł to byłoby za dużo.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x