in

HBO pokaże pięć nowych kryminalnych filmów dokumentalnych

hbo go dokumenty kryminalne filmy

https://www.youtube.com/watch?v=XqH-k6-u-Z8

HBO w listopadzie i grudniu pokaże pięć nowych oryginalnych kryminalnych filmów dokumentalnych.

HBO słynie ze świetnych dokumentów kryminalnych. Obok Netflixa i Showtime, to właśnie ta stacja produkuje najciekawsze tego typu widowiska. W najbliższych tygodniach widzowie będą mogli obejrzeć pięć dokumentalnych nowości na HBO i HBO GO.

“Crazy, Not Insane” to film dokumentalny Alexa Gibneya, który skupia się na pracy Dorothy Otnow Lewis. Psychiatra przez lata badała sprawy seryjnych morderców. Premiera filmu odbędzie się 18 listopada.

“The Mystery of D.B. Cooper” to film dokumentalny Johna Dowera, który zagłębia się w sprawę uważaną za największy nierozwiązany napad w historii Ameryki. Premiera 25 listopada.

“Baby God” to film dokumentalny wyreżyserowany przez Hannę Olson, który przypomni o doktorze przez lata zapładniającym pacjentki własną spermą. Jego dzieci szukają prawdy o motywach cichego ojca i próbują nadać sens swojej tożsamości. Premiera 2 grudnia.

“Alabama Snake” to film dokumentalny wyreżyserowany przez Theo Love, który opowiada o pastorze oskarżonym o zamordowanie swojej żony w 1991 roku. Mężczyzna miał to zrobić za pomocą grzechotnika. Premiera filmu odbędzie się 9 grudnia.

“The Art of Political Murder” to film dokumentalny Paula Taylora, który odtwarza kulisy morderstwa biskupa Juana Gerardiego. Duchowny zginął w 1998 roku, kilka dni po próbie pociągnięcia do odpowiedzialności armii Gwatemali za okrucieństwa popełnione podczas wojny domowej. Premiera 16 grudnia.

Sekcja filmów dokumentalny na HBO GO ▶

Sekcja seriali dokumentalnych na HBO GO ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciche miejsce 3

“Ciche miejsce” wróci z trzecią częścią, ale bez Johna Krasinskiego

wentworth miller skazany na śmierć

Wentworth Miller nie chce być “Skazany na śmierć” i hetero-role