Shogun oglądaj online serial disney

PopSpam: HBO GO Kids, Modyfikowany węgiel, Soldado, Ocean’s 8

Dariusz Filipek
1 min czytania
Dziś w spamie HBO GO Kids, Modyfikowany węgiel, Soldado, Ocean's 8 (materiały prasowe)

Z ostatniej chwili

Dziś w spamie dużo materiałów z YouTube’a. W tym nowa sekcja dla dzieci na HBO GO, wypowiedzi aktorów z serialu Modyfikowany węgiel oraz zwiastun Sicario 2: Soldado i Ocean’s 8.

HBO GO z lepszą sekcją dla dzieci.

Nowe-stare HBO GO pozazdrościło Netflixowi fajnej sekcji dla dzieci i samo pokusiło się o odświeżenie własnej. I trzeba przyznać, że wygląda to całkiem porządnie. Ciemną kolorystykę zastąpiono jasną, tworząc właściwie osobny serwis, który ma być odpowiedni dla najmłodszych. Świetny ruch. Time Warner, czyli właściciel HBO, posiada również stację Cartoon Network i kilka innych kanałów dla dzieci i młodzieży – ciekawym posunięciem byłoby uzupełnienie sekcji Kids o portfolio tych kanałów. Osobna aplikacja również nie byłaby złym rozwiązaniem. (źródło: YouTube: HBO Polska)

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Sprawdź HBO GO Kids

https://www.youtube.com/watch?v=43JfVPNxZrk&feature=push-u-sub&attr_tag=_3W74QljLck_BtUX-6

Modyfikowany węgiel z nowym materiałem promocyjnym.

Netflix udostępnił na swoim YouTube materiał dotyczący serialu Modyfikowany węgiel. Widowisko zapowiada się niezwykle ciekawie. Produkcję obejrzymy już 2 lutego przyszłego roku, a dziś możecie sprawdzić wypowiedzi twórców i aktorów, przeplatane urywkami zwiastuna. (źródło: YouTube: Netflix Polska)

Modyfikowany węgiel na Netfliksie

Zwiastun Sicario 2: Soldado.

W sieci pojawił się zwiastun kontynuacji niezłego thrillera Sicario, czyli Sicario 2: Soldado. Światowa premiera filmu już, a właściwie dopiero 29 czerwca. Na stołku reżyserskim Denisa Villeneuve’a zastąpił Stefano Sollima, który nakręcił widowisko do scenariusza autora pierwszej części, czyli Taylora Sheridana. Emily Blunt nie wraca do głównej roli. Na jej miejsce wskoczył Benicio del Toro, grający w pierwszym Sicario rolę drugoplanową. Towarzyszył mu będzie Josh Brolin. Adios! (źródło: YouTube: Sony Pictures Entertainment)

Zwiastun Ocean’s 8.

Taka nowa moda nastała, że jak nie wiesz, co zrobić z nieco przykurzoną marką, która niegdyś świeciła triumfy, włóż w nią kobiety. Finansowo nie zadziałało to w przypadku zeszłorocznego Ghostbusters. Pogromcy duchów. Zobaczymy czy ta metoda odniesie skutek w przypadku filmu Ocean’s 8, który na ekranach naszych kin zobaczymy 22 czerwca. Po zwiastunie można sądzić, że może być ciekawie, ale i ciężko będzie powalczyć o dolary, bo doszło do mnie właśnie, jak zatłoczona będzie końcówka czerwca. Oj, będą się blockbustery biły. (źródło: YouTube: Warner Bros Polska)

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Snaggletooth the Warpig
Editor
6 lat temu

Byłem przekonany, że ‘Węgiel’ będzie filmem! 😀
Zastanawiam się nad Ocean’s 8. Lubię trylogię Soderbergha, całkiem dobrze się zestarzała, ale czy młodsza widownia będzie zainteresowana? Heist movies chyba się sprzedają, skoro co jakiś czas powstają takie projekty, ale… no, nie wiem. Nie wiem czy ktoś poza fanami serii pójdzie na to do kina.

Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
Reply to  Snaggletooth the Warpig
6 lat temu

Daj mi dobry heist movie, a zapłacę za 10 biletów- poważnie. Kocham ten podgatunek, ale nie czuję tego całego girls band. Zwiastun nie przyciąga obietnicą ciekawej fabuły, a jedynie obietnicą znanych nazwisk, co jest trochę słabe. A co do Węgla to robię właśnie listę ponad 50 seriali Netflixa na przyszły rok i kilka razy się złapałem na tym, że myślałem, iż coś tam będzie filmem, a tu ops… Znowu serial. 2018 zapowiada się niesamowicie, jeśli jesteśmy przy sci-fi w odcinkach.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x