HBO GO Kids, Modyfikowany węgiel, Soldado, Ocean's 8
Dziś w spamie HBO GO Kids, Modyfikowany węgiel, Soldado, Ocean's 8 (materiały prasowe)
in

SZOKSZOK

PopSpam: HBO GO Kids, Modyfikowany węgiel, Soldado, Ocean’s 8

Dziś w spamie dużo materiałów z YouTube’a. W tym nowa sekcja dla dzieci na HBO GO, wypowiedzi aktorów z serialu Modyfikowany węgiel oraz zwiastun Sicario 2: Soldado i Ocean’s 8.

HBO GO z lepszą sekcją dla dzieci.

Nowe-stare HBO GO pozazdrościło Netflixowi fajnej sekcji dla dzieci i samo pokusiło się o odświeżenie własnej. I trzeba przyznać, że wygląda to całkiem porządnie. Ciemną kolorystykę zastąpiono jasną, tworząc właściwie osobny serwis, który ma być odpowiedni dla najmłodszych. Świetny ruch. Time Warner, czyli właściciel HBO, posiada również stację Cartoon Network i kilka innych kanałów dla dzieci i młodzieży – ciekawym posunięciem byłoby uzupełnienie sekcji Kids o portfolio tych kanałów. Osobna aplikacja również nie byłaby złym rozwiązaniem. (źródło: YouTube: HBO Polska)

Sprawdź HBO GO Kids

Modyfikowany węgiel z nowym materiałem promocyjnym.

Netflix udostępnił na swoim YouTube materiał dotyczący serialu Modyfikowany węgiel. Widowisko zapowiada się niezwykle ciekawie. Produkcję obejrzymy już 2 lutego przyszłego roku, a dziś możecie sprawdzić wypowiedzi twórców i aktorów, przeplatane urywkami zwiastuna. (źródło: YouTube: Netflix Polska)

Modyfikowany węgiel na Netfliksie

Zwiastun Sicario 2: Soldado.

W sieci pojawił się zwiastun kontynuacji niezłego thrillera Sicario, czyli Sicario 2: Soldado. Światowa premiera filmu już, a właściwie dopiero 29 czerwca. Na stołku reżyserskim Denisa Villeneuve’a zastąpił Stefano Sollima, który nakręcił widowisko do scenariusza autora pierwszej części, czyli Taylora Sheridana. Emily Blunt nie wraca do głównej roli. Na jej miejsce wskoczył Benicio del Toro, grający w pierwszym Sicario rolę drugoplanową. Towarzyszył mu będzie Josh Brolin. Adios! (źródło: YouTube: Sony Pictures Entertainment)

Zwiastun Ocean’s 8.

Taka nowa moda nastała, że jak nie wiesz, co zrobić z nieco przykurzoną marką, która niegdyś świeciła triumfy, włóż w nią kobiety. Finansowo nie zadziałało to w przypadku zeszłorocznego Ghostbusters. Pogromcy duchów. Zobaczymy czy ta metoda odniesie skutek w przypadku filmu Ocean’s 8, który na ekranach naszych kin zobaczymy 22 czerwca. Po zwiastunie można sądzić, że może być ciekawie, ale i ciężko będzie powalczyć o dolary, bo doszło do mnie właśnie, jak zatłoczona będzie końcówka czerwca. Oj, będą się blockbustery biły. (źródło: YouTube: Warner Bros Polska)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Cowboy Ninja Viking

Chris Pratt wcieli się w kowboja, ninję i wikinga

Piracka lista przebojów

Piracka lista przebojów – tydzień #50/2017: Thor: Ragarok ciągle wymiata