HBO GO marzec 2018 - lista seriali i filmów na HBO w marcu
HBO GO jest ciągle numerem 2, jeśli spojrzeć na rodzime serwisy SVOD. W marcu HBO ponownie musiało ustąpić Netflixowi.
in , ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL

HBO GO marzec 2018 – lista seriali i filmów

Dolina Krzemowa, Billions, Spider-Man: Homecoming, Baby Driver – HBO ma solidną ramówkę na marzec

Lista nowości HBO GO na marzec jest przeciętna, kiedy spojrzeć na to, co przygotował dla nas Netflix. Jednak stacja ma kilka seriali, które z powodzeniem mogą zawalczyć o nasze portfele. Nie zabrakło także ciekawych filmów.

HBO GO w marcu to przede wszystkim 5. sezon Doliny Krzemowej. Niedawno pojawił się zwiastun najnowszej odsłony produkcji o nieporadnych informatykach. Kolejna przygoda z nimi rozpocznie się 26 marca.

Jednak to nie jedyna ciekawa premiera serialowa. Już jutro rozpoczyna się 2. sezon Sprawy idealnej, czyli świetnego spin-offu Żony idealnej. Jeśli lubicie prawnicze klimaty i jesteście fanami, namawiać nie muszę. A jeżeli jeszcze nie widzieliście poprzedniego sezonu, czas najwyższy naprawić ten błąd.

Ponadto startuje 3. sezon Billions. W tym serialu coraz ciężej odróżnić dobro od zła, brudną politykę od czystej, czyste pieniądze od brudnych. Tym samym jestem niesamowicie ciekaw kolejnego starcia Bobby’ego z Chuckiem. Niemal grzechem byłoby to przegapić.

Z nowości, warto zwrócić uwagę na Trust, czyli historię porwania Johna Paula Getty’ego III. Zapowiada się niesamowicie. Produkcja ma być antologią. 1. sezon liczy sobie 10 odcinków i jak Dolina Krzemowa, zadebiutuje 26 marca. Serial jest oparty na kanwie prawdziwych wydarzeń.

W tym samym dniu premierę będzie miała Syrena od Freeform. Nie jestem wielkim fanem produkcji tej stacji, ale zwiastun mnie kupił. Fakt, iż HBO pokusiło się o zaimportowanie widowiska do siebie, nastraja dosyć optymistycznie. I jak zapowiada tytuł, serial opowie o syrenie. Zawita ona do sennego miasteczka, pełnego legend o jej gatunku. Te fantastyczne stworzenia mogą być kolejną wielką rzeczą po wampirach i zombie. Tym bardziej warto sprawdzić blisko dwugodzinną premierę.

Ponadto serialomaniacy będą mogli obejrzeć nowość w postaci komediodramatu Barry. Widowisko opowie o płatnym zabójcy, który próbuje się nawrócić poprzez… Aktorstwo. Brzmi niedorzecznie, ale za Barry’ego odpowiadają ludzie, którzy współtworzyli Dolinę Krzemową, więc warto sprawdzić chociaż pierwszy odcinek.

HBO w marcu to także 4. sezon brazylijskiego Interesu, opowiadającego o tym, jak to niełatwo jest prowadzić biznes, opierający się o najstarszy zawód świata.

Patrząc na powyższe produkcje, abonenci HBO mogą czuć się usatysfakcjonowani, do czasu, aż nie sprawdzą, co przygotował dla nich Netflix. Tam seriali jest więcej. Jednak HBO ma do zaoferowania kilka naprawdę ciekawych premier filmowych. Jeśli pisać o głośniejszych tytułach, grzechem byłoby nie wspomnieć o Spider-Manie: Homecoming, czyli wielkim hicie Marvela z zeszłego roku. Ponadto obejrzycie znakomity, przepełniony pościgami film akcji Baby Driver Edgara Wrighta.

Filmy i seriale to nie wszystko. HBO przygotowało na marzec kilka dokumentów oraz sporo pozycji dla najmłodszych. Z pełną listą możecie zapoznać się poniżej.

Lista premier HBO na marzec 2018

wdt_ID Tytuł Data emisji Rodzaj
132 Wspaniałe zwierzaki, 20 odcinków 01/03/2018 Serial animowany
133 Auta 2 01/03/2018 Film animowany
134 Grand Prix Chłodnicy Górskiej 01/03/2018 Animowany film krótkometrażowy
135 Japoński Złomek 01/03/2018 Animowany film krótkometrażowy
136 Król Złom 01/03/2018 Animowany film krótkometrażowy
137 Niezidentyfikowany Złomek Latający 01/03/2018 Animowany film krótkometrażowy
138 Niezwykłe życie Timothy’ego Greena 01/03/2018 Film
139 Ogniomistrz 01/03/2018 Animowany film krótkometrażowy
140 Samoloty 01/03/2018 Film animowany
141 Samoloty 2 01/03/2018 Film animowany

Biorąc pod uwagę, że HBO GO otwiera się na wszystkich widzów, czyli również tych, którzy nie opłacają abonamentu w kablówce i nie przypinają tego streamingu do rachunku za telefon, na naszym rynku robi się coraz ciekawiej. Wreszcie widać realną bitwę o klienta. Teraz tylko czekać, aż Amazon Prime Video wybudzi się ze snu zimowego i przypomni sobie o naszym kraju.

Sprawdź pełną ofertę HBO GO

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

Netflix marzec 2018 lista premier nowości premiery filmy seriale

Netflix marzec 2018 – zdumiewająca lista premier seriali i filmów

ShowMax marzec 2018 - lista seriali i filmów

ShowMax marzec 2018 – lista seriali i filmów