The Boys sezon 4

HBO GO taniej! Serwis jest równie tani, co ShowMax

Dariusz Filipek
3 min czytania
(hbo, istock, popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Kiedy Netflix testuje czy da się nas bardziej skubnąć, walka o abonenta HBO GO wchodzi na zupełnie inny tor. Już 29,90 zł to była atrakcyjna cena za samodzielne SVOD, a obecnie za serwis zapłacicie jeszcze mniej.

Oferta HBO GO z miesiąca na miesiąc pęcznieje i robi się coraz ciekawsza. Serwis nie tylko inwestuje w kolejne widowiska oryginalne, ale również skupuje ciekawe pozycje od innych stacji – Castle Rock od Hulu czy Who is America? od Showtime. Niedługo wystartuje tam kolejny polski serial – cały sezon Ślepnąc od świateł będzie miał premierę 27 października. To idealny moment, żeby zacząć opłacać HBO GO.

- Reklama -
Ad image

Od teraz cena HBO GO to 19,90 zł.

Dokładnie tyle samo, co ShowMax. Jednak HBO GO nad konkurentem ma przewagę na kilku polach. Przede wszystkim ma lepsze produkcje oryginalne. Kto oglądał takie hity jak Rodzina Soprano czy Gra o tron ten wie, o czym piszę.

Ponadto serwis jest prawie o połowę tańszy niż najtańszy plan Netflixa, za który obecnie musicie zapłacić 34 zł miesięcznie (kolejne plany to 43 i 52 zł). Daje to możliwość korzystania z serwisu na jednym urządzeniu przy maksymalnej rozdzielczości 720p. HBO GO ma jeden prosty plan i za 19,90 zł możecie korzystać z dwóch urządzeń jednocześnie.

Teraz HBO pozostaje dopracować stronę internetową oraz aplikację.

Tą drugą musi również udostępnić na jak największej liczbie urządzeń. Wprowadzenie 4K to obecnie paląca sprawa. Serwis musi przestać się migać, gdyż w mediach społecznościowych co rusz słychać narzekania na jakość wideo. Ponadto HBO powinno ściągać filmy, seriale i programy ze siostrzanych stacji (m.in. CNN, The CW i Cartoon Network) i nie dopuszczać do sytuacji jak ta z serialem Titans, który jest poza Stanami Zjednoczonymi firmowany jako Netflix Original.

Tutaj nie ma miejsca na błędy, jeśli HBO GO ma być atrakcyjniejsze lub przynajmniej porównywalnie atrakcyjne co Netflix. ShowMax już pokonali. Przyszedł czas na walkę z najmocniejszym konkurentem.

Jeśli macie ochotę na serwis oferujący filmy i seriale, w mojej opinii dziś za 19,90 zł nie dostaniecie niczego lepszego niż HBO GO właśnie.

- Reklama -
Skazana Max serial

Sprawdź ofertę HBO GO >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
8 komentarze