in

SUPER!SUPER!

HBO GO taniej! Serwis jest równie tani, co ShowMax

hbo go cena hbo go taniej hbo go nowa cena hbo go cena 2018
(hbo, istock, popkulturyści)

Kiedy Netflix testuje czy da się nas bardziej skubnąć, walka o abonenta HBO GO wchodzi na zupełnie inny tor. Już 29,90 zł to była atrakcyjna cena za samodzielne SVOD, a obecnie za serwis zapłacicie jeszcze mniej.

Oferta HBO GO z miesiąca na miesiąc pęcznieje i robi się coraz ciekawsza. Serwis nie tylko inwestuje w kolejne widowiska oryginalne, ale również skupuje ciekawe pozycje od innych stacji – Castle Rock od Hulu czy Who is America? od Showtime. Niedługo wystartuje tam kolejny polski serial – cały sezon Ślepnąc od świateł będzie miał premierę 27 października. To idealny moment, żeby zacząć opłacać HBO GO.

Od teraz cena HBO GO to 19,90 zł.

Dokładnie tyle samo, co ShowMax. Jednak HBO GO nad konkurentem ma przewagę na kilku polach. Przede wszystkim ma lepsze produkcje oryginalne. Kto oglądał takie hity jak Rodzina Soprano czy Gra o tron ten wie, o czym piszę.

Ponadto serwis jest prawie o połowę tańszy niż najtańszy plan Netflixa, za który obecnie musicie zapłacić 34 zł miesięcznie (kolejne plany to 43 i 52 zł). Daje to możliwość korzystania z serwisu na jednym urządzeniu przy maksymalnej rozdzielczości 720p. HBO GO ma jeden prosty plan i za 19,90 zł możecie korzystać z dwóch urządzeń jednocześnie.

Teraz HBO pozostaje dopracować stronę internetową oraz aplikację.

Tą drugą musi również udostępnić na jak największej liczbie urządzeń. Wprowadzenie 4K to obecnie paląca sprawa. Serwis musi przestać się migać, gdyż w mediach społecznościowych co rusz słychać narzekania na jakość wideo. Ponadto HBO powinno ściągać filmy, seriale i programy ze siostrzanych stacji (m.in. CNN, The CW i Cartoon Network) i nie dopuszczać do sytuacji jak ta z serialem Titans, który jest poza Stanami Zjednoczonymi firmowany jako Netflix Original.

Tutaj nie ma miejsca na błędy, jeśli HBO GO ma być atrakcyjniejsze lub przynajmniej porównywalnie atrakcyjne co Netflix. ShowMax już pokonali. Przyszedł czas na walkę z najmocniejszym konkurentem.

Jeśli macie ochotę na serwis oferujący filmy i seriale, w mojej opinii dziś za 19,90 zł nie dostaniecie niczego lepszego niż HBO GO właśnie.

Sprawdź ofertę HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

8 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kler recenzja kler 2018
9/10

Kler – recenzja filmu Wojciecha Smarzowskiego

fest makabra 3 edycja fes makabra 2018 gdzie co kiedy jak

Fest Makabra – ogólnopolski festiwal kina grozy wraca 26 października