in , , ,

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE

HBO GO październik 2018 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki

ślepnąc od świateł hbo go październik 2018 hbo październik 2018
7/10
Ślepnąc od świateł - fragment plakatu (źródło: HBO Polska; edycja: Popkulturyści)

https://www.youtube.com/watch?v=zvxLIE6SASM

Jak co miesiąc HBO przyszykowało nam solidną ramówkę dla serwisu HBO GO (i jak ShowMax zapomnieli o wideo prezentacji). Październik w Polsce to przede wszystkim serial Ślepnąc od świateł, ale nie zabraknie innych nowości serialowych, filmowych i dokumentalnych.

HBO GO październik wypełni 36 filmami, 21 serialami (w tym kilkoma kontynuacjami z września), trzema serialami animowanymi dla dzieci, pojawi się jedno widowisko muzyczne, jeden program rozrywkowy oraz trzy filmy dokumentalne. Łącznie dostaniemy 65 nowych pozycji w katalogu.

HBO GO październik 2018 – seriale

Nadzieją, a być może hitem miesiąca na HBO GO będzie rodzima produkcja Ślepnąc od świateł. 8-odcinkowy serial Krzysztofa Skoniecznego opowie historię, którą świetnie znają osoby zaczytujące się w prozie Jakuba Żulczyka. HBO reklamuje serial jako thriller neonoir. Jestem tak podekscytowany tą premierą, że umieściłem Ślepnąc od świateł na pierwszym miejscu, na liście najbardziej wyczekiwanych polskich seriali drugiej połowy 2018 roku.

Umiarkowanie zainteresowany jestem połączeniem nastoletniego dramatu z horrorem, czyli serialem Lekkie jak piórko od Hulu. HBO pokaże również w Polsce spin-off The Originals, Wampiry: Dziedzictwo. Ciekawie zapowiada się nowa komedia w odcinkach Kemping, w której zagrała Jennifer Garner oraz David Tennant. Za widowisko odpowiadają twórcy Dziewczyn, więc raczej jest na co czekać. Ponadto do serwisu trafi dramat sportowy stacji The CW All American. Nie jestem wielkim fanem seriali, które się tam produkuje, ale ten z ciekawości sprawdzę. HBO pokaże również Ku’damm 59, kontynuację niemieckojęzycznego dramatu Ku’damm 56.

HBO GO październik 2018 – filmy

W październiku nie będzie tak wielu świeżych blockbusterów, co w poprzednich miesiącach. Warto jednak zwrócić uwagę na jeden – Czarną Panterę od filmowego studia Marvela. Widowisko okazało się niesamowitym hitem w kinach, więc zapewne przyciągnie wielu widzów przed ekrany.

Ponadto pojawi się kilka świetnych filmów sprzed lat. Warto wspomnieć chociażby o Persepolis, Dwunastym człowieku, Raporcie mniejszości, Obecności, Cenie honoru, Genialnym klanie, Na skraju jutra, Wrogu u bram, Obłędnym rycerzu, Jerrym Maguire oraz Vanilla Sky. Zobaczycie również kilka mniejszych, niezbyt znanych produkcji. Filmowa ramówka nie jest mistrzostwem świata, ale będzie co oglądać.

HBO GO październik 2018 – pozostałe programy

To nie wszystko, co będziecie mogli obejrzeć na HBO GO. Co prawda w najnowszej ofercie nie ma wielu tytułów niefilmowych i nieserialowych, ale na bezrybiu i rak ryba. Najciekawiej zapowiada się dokumentalna koprodukcja BBC i HBO Ukradzione córki: Porwane przez Boko Haram – rzecz o młodych dziewczynach przetrzymywanych przez lata w nigeryjskim lesie.

[wpdatatable id=36]

Gdyby nie Ślepnąc od świateł to październikowa oferta HBO GO byłaby co najwyżej niezła. Polski serial jednak zmienił postać rzeczy. Serwis pokaże wszystkie odcinki widowiska jednego dnia. I chociażby dlatego warto mieć HBO GO w październiku.

Pełna oferta serwisu HBO GO

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

HBO GO - ocena oferty na październik 2018 roku 29,90 zł
hbo go bez dodatkowych umów

Nazwa: HBO GO

Opis: HBO GO to serwis strumieniujący seriale, filmy i programy rozrywkowe, z którego można korzystać uiszczając comiesięczną opłatę abonamentową

Offer price: 29,90

Waluta:

System operacyjny: Android, iOS, przeglądarki internetowe, wybrane smart tv, Playstation 3, Playstation 4, Apple TV 4, Airplay, Chromecast, Tizen

Kategoria aplikacji: Multimedia

[ Więcej ]

7/10
7/10

Werdykt

Ślepo wierzę, że Ślepnąc od świateł uczyni nam październik! Poza tym pojawi się kilka innych ciekawych pozycji.

Plusy

  • Ślepnąc od świateł
  • Aż 65 nowych pozycji w katalogu

Minusy

  • Za małe zróżnicowanie
  • Za mało pewniaków

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X-Men: Mroczna Phoenix data premiery nowa

Film X-Men: Mroczna Phoenix obejrzycie jeszcze później

netflix paździenrik 2018 seriale netflix paździenrik 2018 filmy
8/10

Netflix październik 2018 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki