in , , ,

HBO GO wrzesień 2018 – sprawdzamy, co będzie grane i oceniamy ofertę

Kroniki Times Square pojawią się na HBO GO we wrześniu z nowym sezonem (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)

HBO GO we wrześniu niemal nie ustępuje Netflixowi i wyprzedza ofertą ShowMax. Pojawi się sporo nowych odcinków seriali oraz mnóstwo filmów, w tym kilka całkiem świeżych pozycji.

We wrześniu na HBO zobaczycie pięćdziesiąt filmów (między innymi siedem animowanych). Obejrzycie również jedenaście seriali fabularnych oraz dwie animacje dla dojrzalszych widzów. Nie zapomniano o młodszych użytkownikach. Serwis wypuści trzy kreskówki. Niestety będziemy mogli obejrzeć tylko jeden program rozrywkowy. Za to zadbano o osoby wielbiące się w dokumentach. Tych HBO zaprezentuje sześć.

Seriale HBO GO we wrześniu

Gdybym miał wybrać najważniejszą produkcję serialową HBO GO we wrześniu, bez krzty wahania wskazałbym kontynuację Kronik Times Square. Pojawią się również ostatnie trzy odcinki nowego komediodramatu Showtime, KiddingJimem Carreyem. Widziałem pierwszy epizod i chociaż nie zrywa czapki z głowy, serial ogląda się przyjemnie i z zaciekawieniem. Fani najpopularniejszego obecnie sitcomu, czyli skasowanej niedawno Teorii wielkiego podrywu, również znajdą coś dla siebie – piąty i szósty sezon widowiska oraz co tydzień będą mogli oglądać nowe odcinki spin-offu tego serialu, Młodego Sheldona. Ponadto obejrzycie kolejne odcinki świetnego Castle Rock (ok., z tygodnia na tydzień serial nieco traci ikrę) oraz Graczy.

Filmy HBO GO we wrześniu

Ciężko jednoznacznie określić czy we wrześniu wybrać filmową ofertę ShowMaxu, czy właśnie tę od HBO GO. Obie dają radę na swój sposób, ale ShowMax może poszczycić się kilkoma świetnymi klasykami. Z kolei HBO pokaże nieco więcej nowych produkcji. W tym świetną Dunkierkę i rozrywkowe Jumanji: Przygoda w dżungli. Warto zwrócić także uwagę na pozycje od Disneya. Obejrzycie obie części Tronu oraz kilka uznanych animacji wytwórni: Coco, Wielką Szóstkę i nieco mniej kochane przez krytyków Auta. Nie zapomnijcie sprawdzić Wątpliwości, Firmy oraz Godzin. Fani bezpretensjonalnej rozrywki odnajdą się m.in. przy Wojowniczych żółwiach ninjaWojnie światówAnnabelle: Narodziny zła. Sprawdźcie dokładnie tabelkę poniżej, bo jest w czym wybierać.

Pozostałe widowiska HBO GO we wrześniu

Jeśli znudzą się Wam filmy i seriale, warto zatopić się w świecie dokumentów. Ze swojej strony najbardziej czekam na film Jane Fonda w pięciu odsłonach, czyli rzecz traktującą o jednej z najcudowniejszych aktorek w dziejach. Jeśli macie HBO GO i ShowMax to będziecie mogli obejrzeć tę produkcję w serwisie HBO i jeden z najdziwniejszych filmów z Fondą, czyli Barbarellę na ShowMaksie.

Nieco słabiej prezentuje się oferta dla widzów oczekujących programów rozrywkowych. Obejrzycie tylko nowe części widowiska Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem. Nie zapomniano o najmłodszych, którzy dostaną trzy seriale animowane. Nic szczególnego, ale lepszy rydz niż nic, a ostatecznie nie ma sensu załamywać rąk, gdyż dzieciaki dostaną kilka filmów.

Lista premier HBO GO - wrzesień 2018

wdt_ID Tytuł Data emisji Rodzaj
686 Teoria wielkiego podrywu (sezon 5-6) 01/09/2018 Serial
687 Zwierzęta (sezon 3, nowy odcinek co tydzień) 01/09/2018 Serial animowany
688 Wątpliwość 01/09/2018 Film
689 Listopad 01/09/2018 Film
690 Godziny 01/09/2018 Film
691 Rzeczy, które robisz w Denver, będąc martwym 01/09/2018 Film
692 Kowboje i obcy 01/09/2018 Film
693 Oz Wielki i Potężny 01/09/2018 Film
694 Wojownicze żółwie ninja 01/09/2018 Film
695 Wielka Szóstka 01/09/2018 Film animowany

HBO kolejny raz przygotowało solidną i dosyć zróżnicowaną ofertę. Serwis nie tylko mocno prześcignął ShowMax, ale z ramówką idzie obecnie łeb w łeb z Netflixem. Nieco brakuje wielkich hitów i serialowych nowości, przed którymi klękalibyśmy. Również fani widowisk innych niż seriale i filmy mogą poczuć się nieco rozczarowani. Jednak koniec końców będzie co oglądać.

Pełna oferta HBO GO

HBO GO we wrześniu 2018 roku 29,90 zł
hbo go bez dodatkowych umów

Nazwa: HBO GO

Opis: HBO GO to serwis strumieniujący treści wideo w zamian za comiesięczną opłatę abonamentową.

Cena: 29,90

Waluta:

System operacyjny: Android, iOS, przeglądarki internetowe, wybrane smart tv, Playstation 3, Playstation 4, Apple TV 4, Airplay, Chromecast, Tizen,

Kategoria aplikacji: Multimedia

[ Więcej ]

7/10
7/10

Werdykt

Porównując ofertę HBO GO z tą sierpniową, wrzesień nie prezentuje się aż tak ciekawie, ale ciągle jest nieźle.

Plusy

  • Kroniki z Times Square
  • Ciekawa oferta filmowa

Minusy

  • Troszkę za mało nowych seriali
  • W ramówce brakuje petardy
  • HBO musi ściągnąć z siostrzanych kanałów trochę programów rozrywkowych, bo we wrześniu straszy nas straszna bieda w tym segmencie

Showmax wrzesień 2018 Rojst
6/10

ShowMax wrzesień 2018 – sprawdzamy, co będzie grane i oceniamy ofertę

remigiusz mróz nieodnaleziona remigiusz mróz
6/10

Nieodnaleziona – recenzja powieści kryminalnej Remigiusza Mroza