The Boys sezon 4

Kiedy HBO Max w Polsce? Prawdopodobnie już w lutym

Dariusz Filipek
3 min czytania
Kiedy HBO Max pojawi się w Polsce?

Z ostatniej chwili

Pojawiła się niepotwierdzona plotka, że HBO Max wystartuje w Polsce już w lutym 2022 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
HBO MAX

Kilka miesięcy temu ogłoszono, że HBO Max pojawi się w Polsce w 2022 roku. Jednak na tamten czas nie dostaliśmy żadnej konkretnej informacji, kiedy dokładnie serwis wystartuje w naszym kraju. Parę dni temu HBO wycofało się z afiliacji HBO GO w systemach reklamowych, co nie było żadnym znaczącym znakiem, ale wzbudziło podejrzenie, że albo zachodzą zmiany w polityce reklamowej firmy, albo reklamowanie produktu, który niedługo nie będzie funkcjonował na rynku, jest bezcelowe.

- Reklama -
Ad image

Dziś internet obiegła plotka, że HBO Max pojawi się w Polsce 22 lutego 2022 roku, czyli w tym samym dniu, co na Słowacji.

To świetna wiadomość dla polskich widzów, gdyż do tej pory na HBO GO dostawaliśmy zaledwie wycinek tego, co widzowie posiadający dostęp do HBO Max. Koronnym przykładem na to jest “Peacemaker”, który wczoraj zadebiutował w krajach, w których dostępne jest HBO Max, a w Polsce nadal czekamy na ten całkiem przyzwoicie oceniany superbohaterski serial od Jamesa Gunna.

HBO Max to nie tylko biblioteka sama w sobie, ale również nowy design, więcej możliwości oglądania, lepsza jakość materiałów czy tańszy pakiet z reklamami.

Przyszłość dla usługi rysuje się w wyjątkowo przyjemnych barwach. Niedawno informowaliśmy Was o tym, że w tym roku w serwisie zadebiutuje między innymi film “Evil Dead Rise” czy serialowy “Łowca androidów”. Kilka dni temu ogłoszono, że na serwis zmierza szósta część “Oszukać przeznaczenie”, która zostanie nakręcona na podstawie pomysłu Jona Wattsa, czyli reżysera hitowego “Spider-Man: Bez drogi do domu”.

To niewielki wycinek nowości, które zmierzają do serwisu. Już teraz biblioteka HBO Max jest olbrzymia. Składają się na nią nie tylko treści od HBO czy widowiska oryginalne HBO Max. To również materiały od wytwórni filmowej Warner Bros., a także stacji Cartoon Network, CNN czy The CW.

Być może za kilka miesięcy, kiedy wydzielone z AT&T WarnerMedia połączy się z Discovery, HBO Max w Polsce jeszcze bardziej urośnie. Wtedy można spodziewać się, iż w bibliotece serwisu w naszym kraju zobaczymy także produkcje znane z anten TVN czy z serwisu Player, których właścicielem jest Discovery.

- Reklama -
Skazana Max serial

Na tę chwilę trzymam rękę na pulsie i mam nadzieję, że plotka zostanie niedługo potwierdzona. Im szybciej, tym lepiej dla HBO Max, gdyż rodzimy rynek mediów strumieniujących jest już spory w naszym kraju, a w tym roku rysuje się jeszcze premiera serwisu SkyShowtime, która połączy biblioteki NBCUniversal, Sky i mediów wchodzących w skład firmy ViacomCBS.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz