HBO Max w Polsce Polska kiedy
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie

Wiemy, kiedy serwis HBO Max pojawi się w Polsce

HBO Max jeszcze w październiku zadebiutuje w Europie, ale na premierę serwisu w Polsce musimy poczekać do przyszłego roku.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
HBO MAX

HBO Max oficjalnie zadebiutuje w Polsce w 2022 roku — oznajmił polski oddział WarnerMedia. Wcześniej dostęp do lokalnych wersji serwisu uzyskają Szwedzi, Duńczycy, Finowie, Hiszpanie oraz Andorczycy — już 26 października. W przyszłym roku usługa zadebiutuje nie tylko w Polsce, ale również Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Węgrach, Mołdawii, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji oraz na Słowenii.

HBO Max zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych i Puerto Rico 27 maja 2020 roku. Od tego czasu serwis pojawia się w kolejnych państwach. Dostęp do usługi od czerwca bieżącego roku mają obywatele 39 krajów Ameryki Łacińskiej i Karaibów. Po szturmie na Europę w tym i przyszłym roku, HBO Max ma zacząć pojawiać się w krajach azjatyckich. Usługa na razie nie pojawi się w państwach, gdzie programy serwisu są dystrybuowane przez należącą do Comcastu Sky Group — w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii.

Cena subskrypcji w Polsce nadal nieznana

Serwis zostanie zaprezentowany europejskiej publiczności podczas specjalnego październikowego wirtualnego wydarzenia, kiedy to poznamy ofertę programową oraz cenową. W Stanach Zjednoczonych najbogatszy plan HBO Max kosztuje 14,99 dolarów miesięcznie. Tańszy pakiet, w którym widzowie muszą godzić się z oglądaniem reklam, jest pięć dolarów tańszy, ale nie daje dostępu do filmów kinowych, które pojawiają się w tym samym dniu na dużych ekranach i na HBO Max.

Lady Zee i Sandra See

Bliźniaczki Zee

Poznajcie zawrotną historię kariery bliźniaczek, które pokazują widzom stanowczo zbyt wiele.

Obecnie w Polsce za miesięczny dostęp do HBO GO płacimy 24,90 zł.

HBO Max przyciąga coraz więcej widzów

Serwis cieszy się rosnącą popularnością. W czerwcu podano, iż serwisy z rodziny HBO mają łącznie 67,5 milionów abonentów opłacających usługi. W Stanach Zjednoczonych 43,5 miliony subskrybentów opłacało na tamten czas HBO Max, a HBO 3,5 miliony (głównie klienci komercyjni, tacy jak hotele). 20,5 widzów opłacało wtedy HBO Max na rynkach poza matecznikiem serwisu.

WarnerMedia+Discovery+TVN

HBO Max oferuje widowiska z rodziny WarnerMedia — m.in. produkcje HBO, Max Originals, kreskówki z Cartoon Network czy kinowe hity wytwórni Warner Bros. Nie wiadomo jak sytuacja serwisu będzie wyglądała w Polsce, jeśli dojdzie do połączenia WarnerMedia i Discovery. Wtedy w portfolio firmy, która ma nazywać się Warner Bros. Discovery będą nie tylko produkcje obecnego WarnerMedia i te tworzone przez Discovery (firma posiada swój serwis strumieniujący Discovery+), ale również polskie filmy, seriale, dokumenty i programy telewizyjne, które są tworzone na rzecz kanałów z grupy TVN oraz dla serwisu Player.

“Magia nagości”

Kontrowersyjny program randkowy doczekał się polskiej edycji. Sprawdźcie, gdzie go możecie obejrzeć.

W Polsce trwają obecnie naciski partii rządzącej, aby Discovery sprzedało część swoich biznesów prowadzonych w Polsce. Jakkolwiek prezydent Andrzej Duda zapowiedział, iż zawetuje ustawę nazywaną Lex Anty-TVN. Potwierdził to dziś prezydencki minister Andrzej Dera w “Rozmowie Piaseckiego” na antenie TVN24.

Te trzy firmy mogłyby stworzyć w Polsce niezwykle mocną i zróżnicowaną ofertę w ramach HBO Max. Dzięki temu serwis mógłby w naszym kraju śmiało konkurować z liderem rodzimego rynku mediów strumieniujących — Netflixem.

Gdzie oglądać filmy i seriale HBO obecnie?

W Polsce działa HBO GO, ale programy HBO możecie również oglądać, wykupując specjalny pakiet między innymi w serwisie Player.

Na tę chwilę HBO Max w Polsce można oglądać wyłącznie z pomocą narzędzi zmieniających naszą wirtualną geolokalizację, takich jak Pure VPN.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

kierunek: noc sezon 2 into the night serial netflix

Premiera dnia: “Kierunek: Noc” wraca na Netflix

nikt nie ujdzie z życiem netflix film horror zwiastun

“Nikt nie ujdzie z życiem” – książkowy koszmar trafia na Netflix