HBO Westworld Koronawirus Polska
Westworld (HBO)
in ,

SMUTNESMUTNE

HBO Polska odwołuje przedpremierowy pokaz serialu Westworld przez koronawirusa

Jeśli koronawirus Was nie zabije, to na pewno zanudzi Was na śmierć. I żeby nadać słowu “nuda” jeszcze większej mocy – HBO Polska odwołało pokaz przedpremierowy trzeciego sezonu serialu Westworld.

Bodaj w zeszłym tygodniu dostałem informację prasową, że HBO pokaże przedpremierowo pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu Westworld. Pokaz miał odbyć się jutro wieczorem w kinie Helios Blue City w Warszawie, ale został w ostatniej chwili odwołany. Towarzyszyć miał mu wykład Jakuba Orlika z serwisu Niebezpiecznik.pl, ale pan Jakub zostanie w domu, jak i reszta dziennikarskiej ferajny. Według naszego HBO koronawirus to tak wielkie niebezpieczeństwo, że nie warto ryzykować obecnie wycieczek do kin.

Wcześniej koronawirusa złapał Bond, James Bond i ślad za nim do łóżek kładą się kolejni.

Tym samym pozostaje nam wszystkim czekać spokojnie na premierę Westworld w stacji HBO i w serwisie HBO GO, która odbędzie się 16 marca.

Westworld to serialowa reinterpretacja filmu z 1973 roku znanego w Polsce jako Świat Dzikiego Zachodu. Serial HBO opowiada o świecie, w którym ludzie przeżywają przygody w towarzystwie androidów w tematycznych parkach rozrywki – w wielkim skrócie i uproszczeniu. Ciekawostką jest to, że podobno androidów koronawirus się nie ima.

Oglądaj serial (bezpiecznie w domu) Westworld w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Outsider recenzja serialu hbo go stephena kinga
7/10

Outsider – sezon 1 – recenzja serialu

Proces w sprawie Gabriela Fernandeza recenzja serialu dokumentalnego dokument netflix
6/10

Proces w sprawie Gabriela Fernandeza – sezon 1 – recenzja serialu dokumentalnego