The Boys sezon 4

HBO Polska odwołuje przedpremierowy pokaz serialu Westworld przez koronawirusa

Dariusz Filipek
2 min czytania
Westworld (HBO)

Z ostatniej chwili

Jeśli koronawirus Was nie zabije, to na pewno zanudzi Was na śmierć. I żeby nadać słowu “nuda” jeszcze większej mocy – HBO Polska odwołało pokaz przedpremierowy trzeciego sezonu serialu Westworld.

Bodaj w zeszłym tygodniu dostałem informację prasową, że HBO pokaże przedpremierowo pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu Westworld. Pokaz miał odbyć się jutro wieczorem w kinie Helios Blue City w Warszawie, ale został w ostatniej chwili odwołany. Towarzyszyć miał mu wykład Jakuba Orlika z serwisu Niebezpiecznik.pl, ale pan Jakub zostanie w domu, jak i reszta dziennikarskiej ferajny. Według naszego HBO koronawirus to tak wielkie niebezpieczeństwo, że nie warto ryzykować obecnie wycieczek do kin.

- Reklama -
Ad image

Wcześniej koronawirusa złapał Bond, James Bond i ślad za nim do łóżek kładą się kolejni.

Tym samym pozostaje nam wszystkim czekać spokojnie na premierę Westworld w stacji HBO i w serwisie HBO GO, która odbędzie się 16 marca.

Westworld to serialowa reinterpretacja filmu z 1973 roku znanego w Polsce jako Świat Dzikiego Zachodu. Serial HBO opowiada o świecie, w którym ludzie przeżywają przygody w towarzystwie androidów w tematycznych parkach rozrywki – w wielkim skrócie i uproszczeniu. Ciekawostką jest to, że podobno androidów koronawirus się nie ima.

Oglądaj serial (bezpiecznie w domu) Westworld w serwisie HBO GO >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz