in ,

SMUTNESMUTNE

HBO Polska odwołuje przedpremierowy pokaz serialu Westworld przez koronawirusa

HBO Westworld Koronawirus Polska
Westworld (HBO)

Jeśli koronawirus Was nie zabije, to na pewno zanudzi Was na śmierć. I żeby nadać słowu “nuda” jeszcze większej mocy – HBO Polska odwołało pokaz przedpremierowy trzeciego sezonu serialu Westworld.

Bodaj w zeszłym tygodniu dostałem informację prasową, że HBO pokaże przedpremierowo pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu Westworld. Pokaz miał odbyć się jutro wieczorem w kinie Helios Blue City w Warszawie, ale został w ostatniej chwili odwołany. Towarzyszyć miał mu wykład Jakuba Orlika z serwisu Niebezpiecznik.pl, ale pan Jakub zostanie w domu, jak i reszta dziennikarskiej ferajny. Według naszego HBO koronawirus to tak wielkie niebezpieczeństwo, że nie warto ryzykować obecnie wycieczek do kin.

Wcześniej koronawirusa złapał Bond, James Bond i ślad za nim do łóżek kładą się kolejni.

Tym samym pozostaje nam wszystkim czekać spokojnie na premierę Westworld w stacji HBO i w serwisie HBO GO, która odbędzie się 16 marca.

Westworld to serialowa reinterpretacja filmu z 1973 roku znanego w Polsce jako Świat Dzikiego Zachodu. Serial HBO opowiada o świecie, w którym ludzie przeżywają przygody w towarzystwie androidów w tematycznych parkach rozrywki – w wielkim skrócie i uproszczeniu. Ciekawostką jest to, że podobno androidów koronawirus się nie ima.

Oglądaj serial (bezpiecznie w domu) Westworld w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Outsider recenzja serialu hbo go stephena kinga
7/10

Outsider – sezon 1 – recenzja serialu

Proces w sprawie Gabriela Fernandeza recenzja serialu dokumentalnego dokument netflix
6/10

Proces w sprawie Gabriela Fernandeza – sezon 1 – recenzja serialu dokumentalnego