he-man serial animowany netflix kevin smith
he-man and the Masters of the Universe (źródło: Mattel, YouTube; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

He-Man wraca. Na potęgę posępnego czerepu, Netfliksie!

Jedna z najbardziej niedorzecznych kreskówek Waszego dzieciństwa wraca i zajmie się nią Kevin Smith, również znany z kina często niedorzecznego.

Że Kevin Smith to dziwny gość, wie każdy, kto śledzi go na YouTube albo oglądał jego Kła, który opowiadał o zamianie człowieka w… Morsa (jeśli pamięć mnie nie myli). Reżyser pracuje nad kreskówką dla Hulu, czyli adaptacją przygód Kaczora Howarda, znanego z komiksów Marvela. Jednak to niejedyny projekt animowany, jakim zajmie się twórca W pogoni za Amy. Zrealizuje on również He-Mana dla Netflixa.

He-Man and the Masters of the Universe nie będzie nowym podejściem, a kontynuacją.

Animowane widowisko rozpocznie się w momencie, w którym zakończyła się oryginalna seria, pokazywana pierwotnie na ekranach od 1983 do 1985 roku. Kevin Smith będzie showrunnerem i producentem wykonawczym serii. Serial będzie animowany przez studio Powerhouse Animation, które stoi za netflixową Castlevanią.

He-Man to niejedyna marka Mattel, do której prawa nabył Netflix. Serwis pokazał już trzy sezony serialu animowanego She-Ra i księżniczki mocy. Nowy He-Man ma być epicką opowieścią o ostatecznej bitwie pomiędzy tytułowym bohaterem a odpychającym, złym i perfidnym i złym… już to napisałem, przepraszam – między He-Manem a Szkieletorem. Niech się biją!

Źródło: Comic Book

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

disney plus cena w polsce urzadzenia oferta

Disney+ będzie dosyć tani w Europie, ale oferta serwisu na razie nie powala

polowanie film

Cenzura w Hollywood! Reżyser Polowania przerywa milczenie w związku z anulowaniem jego kontrowersyjnego filmu