hejter serial hbo sala samobójców
"Hejter" będzie serialem od HBO
in ,

SUPER!SUPER!

“Hejter”: HBO wyprodukuje serial na postawie filmu “Sala samobójów. Hejter”

Serwis Deadline dowiedział się, że HBO stworzy serialową wersję “Sali samobójców. Hejter”. Jednak nie będzie to produkcja polskojęzyczna.

Film “Sala samobójców. Hejter” wyszedł w fatalnym okresie, gdyż jego premiera zbiegła się z pandemią koronawirusa, która wymusiła zamykanie kin na całym świecie. Jednak widowisko Jana Komasy, które wyreżyserował do scenariusza Mateusza Pacewicza, znalazło uznanie w mediach strumieniujących. Tydzień po premierze w serwisie Netflix film trafił na listę Top 10 w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Brazylii, Meksyku, Tajwanie, Kenii, Nigerii oraz w Turcji.

HBO wykorzystało okazję i sfinalizowało kontrakt, który pozwoli wyprodukować serial na podstawie hitowego filmu. Będzie to kolejna tego typu produkcja i wskazówka, że mamy już do czynienia z trendem. Niedawno mieliśmy premierę serialu “Snowpiercer”, który możecie obejrzeć na Netfliksie, a obecnie czekamy na serialową wersję “Parasite” od HBO.

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Tak film opisuje dystrybutor Kino Świat.

Serial wyprodukuje Dan Farah z Farah Films, który stwierdził, iż “Sala samobójców. Hejter” jest zarówno fascynującym thrillerem, jak i pobudzającym do myślenia i uniwersalnym komentarzem społecznym. Drugim producentem będzie Roy Lee z Vertigo. Komasa i Pacewicz będą producentami i współwykonawcami wraz z Wojciechem Kabarowskim i Jerzym Kapuścińskim z Naima Film, którzy wyprodukowali film.

Oglądaj film “Sala samobójców. Hejter” w serwisie Chili >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

kraina lovecrafta recenzje serialu

“Kraina Lovecrafta” to petarda. Krytycy rozpływają się nad serialem HBO

fear street film netflix

Filmy z serii “Fear Street” trafią na Netflix