hellboy oceny krytycy rotten tomatoes 2019
Są pierwsze, bardzo złe oceny filmu Hellboy (źródło: Summit Entertainment; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Hellboy oceniony i jest bardzo źle. Nie warto tracić pieniędzy na kino

Jeśli czekaliście na nowego Hellboya, to przestańcie i zróbcie coś pożyteczniejszego ze swoimi życiami. Piątek lepiej spędzić na odgrzewaniu podwójnego kotleta Guillermo del Toro niż tracić czas w kinie na paździerzu od Neila Marshalla.

Na tę chwilę na Rotten Tomatoes pojawiło się 35 recenzji Hellboya i są piekielnie złe. Zaledwie 11% z nich to oceny pozytywne. Widowisko osiągnęło żenującą średnią notę 3,71/10. Krytycy twierdzą między innymi, że film trwający dwie godziny ma ciągnąć się w nieskończoność. Przemoc i wulgarność zastąpiły humor i poetykę Guillermo del Toro. Hellboy ma być ponoć tak prostacko napisany, że jego niegrzeczność robi się szybko nudna. Ogólny głos jest taki, że produkcja jest nieporozumieniem.

Nowy Hellboy opowiada o królowej czarownic, która wraca na Ziemię i sieje spustoszenie. Tylko piekielny Hellboy może położyć kres jej armii. Jednak aby tego dokonać, musi ponownie sprzymierzyć się z dawnymi kompanami. W głównego bohatera wcielił się David Harbour. Milla Jovovich zagrała Nimue, królową krwi.

Jako umiarkowany, ale jednak fan twórczości Mike’a Mignoli, komiksowego ojca Hellboya, jestem szczególnie rozczarowany (delikatnie rzecz ujmując). Jak jest faktycznie, będziecie mogli przekonać się już jutro (a może lepiej nie), bo film będzie można obejrzeć w kinach od 12 kwietnia. Na koniec kilka głosów rozczarowanych youtuberów.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Hawkeye serial marvel Disney Plus

Hawkeye z wystrzałowym serialem w serwisie Disney Plus

Ruchome piaski netflix serial recenzja sezon 1
7/10

Ruchome piaski – sezon 1 – recenzja serialu kryminalnego Netflixa