Ad image

Hentaie za darmo, czyli serwis Fakku pomaga przeżyć podczas kwarantanny

Dariusz Filipek
1 min czytania
Serwis Fakku oddaje Wam hentaie za darmo na dwa tygodnie

Z ostatniej chwili

Ponoć po kwarantannie czeka nas baby boom. Jeśli jednak nie jesteście gotowi na dziecko i nie bardzo ogarniacie antykoncepcję, to możecie rozładować stres w inny sposób.

Najpierw PornHub udostępnił za darmo PornHub Premium na czas pandemii koronawirusa, a teraz serwis Fakku ma dla Was dwutygodniowy darmowy dostęp do serwisu Fakku Unlimited, który ugina się od hentaii. Przez 14 dni będziecie mogli czytać mangi, oglądać anime, a także dostaniecie 10% upust na zakup gier i figurek.

- Reklama -
Ad image

https://twitter.com/FAKKU/status/1244457301454409728

Fakku oferuje dostęp do olbrzymiej bazy anime i mang dla dorosłych. Serwis oferuje teraz nieocenzurowane henatie za darmo i bez cenzury.

Normalnie za dostęp do serwisu musielibyście zapłacić 12,95 dolarów miesięcznie. Pamiętajcie jednak, że należy podać informacje o płatności. Tym samym należy zrezygnować z abonamentu przed upłynięciem 14-dniowego okresu, jeśli nie chcecie zostać obciążeni kosztami subskrypcji.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz