in

Serial “Historias Para No Dormir” wyląduje na Amazon Prime Video

historias para no dormir serial amazon prime video
Serial "Historias Para No Dormir" wyląduje na Amazon Prime Video

Nie tylko serwisy Netflix i HBO ukochały sobie hiszpańskojęzyczne klimaty. Za rewizję klasycznego horroru “Historias Para No Dormir” zabrał się Amazon. Serial w zupełnie nowych szatach trafi do serwisu Prime Video.

Amazon Prime Video i RTVE wskrzeszą “Historias Para No Dormir” – legendarny hiszpańskojęzyczny horror w odcinkach stworzony przez Chicho Ibáñeza Serradora. W produkcji widowiska pomaga ViacomCBS International Studios oraz Prointel e Isla Audiovisual. Zdjęcia rozpoczęły się w bieżącym tygodniu w Madrycie.

Historia “Historias Para No Dormir” rozpoczęła się w 1966 roku, kiedy na małe ekrany trafiły pierwsze odcinki serialu. Później produkcja co jakiś czas była reaktywowana, aż do 2005 roku, kiedy ostatni raz próbowano przestraszyć widzów.

⚡ PRZECZYTAJ: Dziewczyna zamknięta w beczce – czy warto obejrzeć “Megan is Missing”?

Gwiazdy za i przed kamerą

Nowa wersja ma mieć formę miniserialowej czteroodcinkowej antologii. Zarówno po stronie aktorskiej, jak i za kamerą dostaliśmy mocne nazwiska. Sezon trafił do rąk czterech reżyserów – nominowanego do Oscara Rodrigo Sorogoyen, znanego z pracy nad “Niech Bóg nam wybaczy” czy “Królestwem”; Rodrigo Cortésa, który dał nam “Pogrzebanego” czy “Red Lights”; Paco Plazę, który zasłynął horrorową serią “Rec”, a nazwisko ugruntował niedawno netflixową “Verónicą”‘; oraz Paulę Ortiz, która wsławiła się “Krwawymi godami”.

Pierwszy odcinek “La Broma” jest kręcony w stolicy Hiszpanii. Napisał i reżyseruje go Cortés. Ma być on reinterpretacją klasycznego epizodu z 1966 roku, który opowiada historię trójkąta miłosnego. W ekipie aktorskiej znalazło się trzech artystów nagrodzonych lub nominowanych do nagrody Goya za udział w filmie “Póki trwa wojna” – Eduard Fernandez, Nathalie Poza oraz Raúl Arévalo.

Na tę chwilę nie mamy żadnych informacji o potencjalnej dacie premiery “Historias Para No Dormir” na Amazon Prime Video, ale prawdopodobniejszy jest przyszły, aniżeli bieżący rok.

Źródło: Deadline

Sprawdź pełną ofertę serwisu Amazon Prime Video w Polsce ▶

⚡ Mieszkacie za granicą i chcielibyście oglądać polski Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO czy Player.pl? A może chcecie uzyskać dostęp do lokalnych wersji różnych serwisów w Japonii, Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych? Potrzebujecie usługę VPN, która zmieni Waszą wirtualną geolokalizację. Polecamy NordVPN, z którego skorzystacie za niespełna 3 euro miesięcznie. Pozwala to na oglądanie serwisów strumieniujących ze wszystkich stron świata (również Disney Plus, Hulu i wielu innych). Z NordVPN możecie korzystać zarówno na komputerach, jak i smartfonach, przystawkach multimedialnych, telewizorach czy tabletach. Usługa działa zarówno na Androidzie, Windowsie, Linuksie, jak i na urządzeniach Apple. Dodatkowo zabezpieczycie swoją anonimowość w sieci.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

megan is missing gilm online beczka viral tiktok recenzja
4/10

“Megan is Missing” – recenzja filmu

Mortal Kombat Film HBO Max 2021 zwiastun

“Mortal Kombat” już w kwietniu na HBO Max i w kinach. Film dostał pierwszy zwiastun i jest krwawo!