hit monkey marvel hulu disney plus
in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “Hit-Monkey” na Hulu


Warning: Undefined array key 1 in /home/popkultu/domains/popkulturysci.pl/public_html/wp-content/plugins/easy-social-share-buttons3/lib/core/share-counters/essb-counter-update.php on line 346
Zwiastun serialu animowanego “Hit-Monkey” (Hulu)

“Hit-Monkey” jest serialem skierowanym do tych widzów, którzy nie mdleją na widok animowanej krwi. Najnowsza kreskówka Marvela już na Hulu i Disney+.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
HIT-MONKEY / MARVEL / DISNEY+ / HULU

“Hit-Monkey” to jedna z tych produkcji Marvela, o których mówiło się niewiele, gdyż jest to jeden z okruchów pozostawionych po wchłonięciu Marvel Television przez Marvel Studios. Okazuje się, że pomijanie tytułu jest krzywdzące, ponieważ ta animacja dla dorosłych zyskała sympatię krytyków. Obecnie 10-odcinkowa opowieść ma na Rotten Tomatoes ocenę 8,2/10, a na IMDB 7,9/10.

Historia o małpie, którą prowadzi duch płatnego zabójcy mszczącego się za swoją śmierć, nie jest pierwszym podejściem do tematu adaptacji komiksu. Zanim James Gunn zrealizował dla Marvel Studios “Strażników Galaktyki”, przyszedł do szefa studia, Kevina Feige, z pomysłem przeniesienia na duży ekran właśnie tę opowieść. Projekt ostatecznie nie został zrealizowany.

“Hit-Monkey” to dosyć młoda historia, bo komiks Daniela Waya i Dalibora Talajića ukazał się w 2010 roku. Dziesiątkującej japoński półświatek małpie nie tylko udało się dostać na małe ekrany relatywnie szybko, ale opowieść o niej już zdążono nazwać oszałamiającą wizualnie, dającą sporo rozrywki i zabawną. Kreskówka ma być świetnym sposobem na oddech od wielkich produkcji Marvela, które coraz częściej są wyłącznie napakowanymi efektami specjalnymi widowiskami bez większego pomysłu na siebie.

Serial “Hit-Monkey” jest obecnie niedostępny w Polsce. W Stanach Zjednoczonych widzowie mogą obejrzeć produkcję w serwisie Hulu oraz na Disney+ w państwach, w których serwis można już subskrybować. Dostęp do tych serwisów uzyskacie dzięki usłudze Pure VPN. Dziś udostępniono wszystkie odcinki pierwszego sezonu.

Oglądaj serial animowany “Hit-Monkey” w serwisie Hulu ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

król tygrysów sezon 2 netflix odcinki online

Premiera dnia: “Król tygrysów” wrócił z drugim sezonem na Netflix

Jane Campion, delikatnie rzecz ujmując, nie jest fanką filmów o superbohaterach. Zdobywczyni Oscara stwierdziła, że właściwie ich nienawidzi.

Reżyserka “Fortepianu” nienawidzi kina superbohaterskiego