Ad image

Homecoming wraca z drugim sezonem na Amazon Prime Video. Czek na Was nowa bohaterka i nowa tajemnica

Dariusz Filipek
2 min czytania
Homecoming wraca z drugim sezonem na Amazon Prime Video

Z ostatniej chwili

Homecoming wraca w maju na Amazon Prime Video. Jednak już bez Julii Roberts, a z Janelle Monáe na pierwszym planie.

Homecoming wraca z drugą odsłoną, ale tym razem historia skupi się na nowej bohaterce i niemal zupełnie nowej historii. Napisałem “niemal”, bo z obsady pierwszego sezonu wracają Stephan Jamesem i Hong Chau (najpewniej w nowych rolach). W główną bohaterkę wcieliła się wspomniana Janelle Monáe, aktorka i piosenkarka, którą wcześniej mogliście oglądać w Moonlight i Ukrytych działaniach.

- Reklama -
Ad image
Homecoming Amazon Prime Video
Homecoming (Amazon Prime Video)

Homecoming – sezon 2: nowy reżyser

Największa zmiana nastąpiła na stołku reżyserskim. Sama Esmaila (Mr. Robot) zastąpił Kyle Patrick Alvarez. Wcześnie pracował między innymi nad Trzynastoma powodami dla Netflixa i nad Odpowiednikiem dla Starz. Miejmy nadzieję, że uniesie ciężar pracy, co nie będzie proste, gdyż Esmail nadał widowisku ciężki do podrobienia, niezwykły charakter i klimat.

Homecoming sezon 2
Homecoming (Amazon Prime Video)

Homecoming – sezon 2: nowa historia

Życie produkcji zaczęło się od podcastu, który z sukcesem zaadaptowano na język serialu. Była to tajemnicza i głęboka opowieść kryminalna z subtelnie zarysowanym motywem szpiegowskim. Na tę chwilę niewiele wiemy o fabule drugiego sezonu, ale krótka zapowiedź zwiastuje, iż produkcja nie utraci zagadkowego charakteru.

Homecoming serial
Homecoming (Amazon Prime Video)

Homecoming – sezon 2: kiedy premiera?

Jedna rzecz zostaje po staremu – Eli Horowitz i Micah Bloomberg wracają ze swoim scenariuszem, który w nowym sezonie wychodzi poza ramy podcastu. Poprzednio się sprawdzili. Serial zyskał uznanie krytyków i widzów, a także nasze. Jaki będzie drugi sezon, o tym przekonamy się już 22 maja, kiedy premierę będą miały wszystkie odcinki.

Homecoming w serwisie Amazon Prime Video >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz