homecoming sezon 2 serial amazon prime video
Homecoming wraca z drugim sezonem na Amazon Prime Video
in

SUPER!SUPER!

Homecoming wraca z drugim sezonem na Amazon Prime Video. Czek na Was nowa bohaterka i nowa tajemnica

Homecoming wraca w maju na Amazon Prime Video. Jednak już bez Julii Roberts, a z Janelle Monáe na pierwszym planie.

Homecoming wraca z drugą odsłoną, ale tym razem historia skupi się na nowej bohaterce i niemal zupełnie nowej historii. Napisałem “niemal”, bo z obsady pierwszego sezonu wracają Stephan Jamesem i Hong Chau (najpewniej w nowych rolach). W główną bohaterkę wcieliła się wspomniana Janelle Monáe, aktorka i piosenkarka, którą wcześniej mogliście oglądać w Moonlight i Ukrytych działaniach.

Homecoming Amazon Prime Video
Homecoming (Amazon Prime Video)

Homecoming – sezon 2: nowy reżyser

Największa zmiana nastąpiła na stołku reżyserskim. Sama Esmaila (Mr. Robot) zastąpił Kyle Patrick Alvarez. Wcześnie pracował między innymi nad Trzynastoma powodami dla Netflixa i nad Odpowiednikiem dla Starz. Miejmy nadzieję, że uniesie ciężar pracy, co nie będzie proste, gdyż Esmail nadał widowisku ciężki do podrobienia, niezwykły charakter i klimat.

Homecoming sezon 2
Homecoming (Amazon Prime Video)

Homecoming – sezon 2: nowa historia

Życie produkcji zaczęło się od podcastu, który z sukcesem zaadaptowano na język serialu. Była to tajemnicza i głęboka opowieść kryminalna z subtelnie zarysowanym motywem szpiegowskim. Na tę chwilę niewiele wiemy o fabule drugiego sezonu, ale krótka zapowiedź zwiastuje, iż produkcja nie utraci zagadkowego charakteru.

Homecoming serial
Homecoming (Amazon Prime Video)

Homecoming – sezon 2: kiedy premiera?

Jedna rzecz zostaje po staremu – Eli Horowitz i Micah Bloomberg wracają ze swoim scenariuszem, który w nowym sezonie wychodzi poza ramy podcastu. Poprzednio się sprawdzili. Serial zyskał uznanie krytyków i widzów, a także nasze. Jaki będzie drugi sezon, o tym przekonamy się już 22 maja, kiedy premierę będą miały wszystkie odcinki.

Homecoming w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Detention Fanxiao film horror 2019
3/10

Detention (Fanxiao) – recenzja filmu

The Stranger quibi serial 2020

The Stranger od Quibi. Jeśli chcecie obejrzeć coś przerażającego, to nie możecie przegapić tego serialu