homelnad data premiery sezon 7 showtime
7. sezon Homeland zapowiada się świetnie (Showtime)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Homeland: Fenomenalny zwiastun 7. sezonu i data premiery

Jestem wielkim fanem Homeland, więc nie ukrywam, że tego zwiastuna wyczekiwałem z wytęsknieniem, już od sceny zamykającej 6. sezon, która była co najmniej intrygująca. Niemniej ciekawie zapowiada się kontynuacja.

Oficjalny opis nadchodzącego sezonu jest nieco spoilerowy, więc pokusiłem się o własny, unikający pewnych kwestii, mogących zepsuć Wam seans. W każdym razie Carrie wraca do stolicy, by naprostować sprawy, których dopuściła się urzędująca prezydent Stanów Zjednoczonych. Wygląda na to, że nie może ufać nikomu, a stary wróg szykuje amunicję.

7. sezon Homeland zapowiada się świetnie. Zobaczymy go już 11 lutego. Do tej pory w Polsce emitowała go stacja Fox Polska, nSeriale oraz TVP 1. Miejmy nadzieję, że któryś z rodzimych kanałów lub streamingów zaoferuje nam widowisko w tym samym czasie, co Showtime widzom w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: YouTube: Homeland

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

sprawa idealna the good fight cbs all access hbo go

Kiedy wraca Sprawa idealna? Znamy datę premiery i zarys fabuły

Anihilacja, Culpa, Black Lightning, Life is Strange

PopSpam: Anihilacja, Culpa, Black Lightning, Life is Strange