homelnad data premiery sezon 7 showtime
7. sezon Homeland zapowiada się świetnie (Showtime)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Homeland: Fenomenalny zwiastun 7. sezonu i data premiery

Jestem wielkim fanem Homeland, więc nie ukrywam, że tego zwiastuna wyczekiwałem z wytęsknieniem, już od sceny zamykającej 6. sezon, która była co najmniej intrygująca. Niemniej ciekawie zapowiada się kontynuacja.

Oficjalny opis nadchodzącego sezonu jest nieco spoilerowy, więc pokusiłem się o własny, unikający pewnych kwestii, mogących zepsuć Wam seans. W każdym razie Carrie wraca do stolicy, by naprostować sprawy, których dopuściła się urzędująca prezydent Stanów Zjednoczonych. Wygląda na to, że nie może ufać nikomu, a stary wróg szykuje amunicję.

7. sezon Homeland zapowiada się świetnie. Zobaczymy go już 11 lutego. Do tej pory w Polsce emitowała go stacja Fox Polska, nSeriale oraz TVP 1. Miejmy nadzieję, że któryś z rodzimych kanałów lub streamingów zaoferuje nam widowisko w tym samym czasie, co Showtime widzom w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: YouTube: Homeland

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

sprawa idealna the good fight cbs all access hbo go

Kiedy wraca Sprawa idealna? Znamy datę premiery i zarys fabuły

Anihilacja, Culpa, Black Lightning, Life is Strange

PopSpam: Anihilacja, Culpa, Black Lightning, Life is Strange