in

SUPER!SUPER! LOLLOL OkropneOkropne

Homeland wraca do korzeni w ostatnim, ósmym sezonie

Homeland serial netflix sezon 8 ostatni
Homeland wraca z ósmym, ostatnim sezonem (Showtime)

https://www.youtube.com/watch?v=Hc2bLcuo8Tw

Powoli żegnamy się z Carrie, Saulem i spiskami na światową skalę, którymi od lat zaszczyca nas serial Homeland. Nasi, a przynajmniej moi ulubieni funkcjonariusze CIA wracają z ósmym, ostatnim sezonem.

I jest to powrót znaczący, bo Homeland wraca do snucia opowieści o terroryzmie, który nadciąga z Bliskiego Wschodu. Saul (Mandy Patinkin) chce Carrie (Claire Danes) w Kabulu, gdzie muszą przeprowadzić kolejną śmiertelnie niebezpieczną misję. Najpewniej kolejny raz wróg jest nie tylko po widocznej stronie, ale również zakamuflowany w samej agencji – zdradza nam zwiastun.

Homeland – opis fabuły 8. sezonu

W najnowszym sezonie Carrie dochodzi do siebie po miesiącach męczarni, których doznała, gdy była uwięziona w rosyjskim gułagu. Jej ciało dochodzi do siebie, ale psychicznie nasza bohaterka ma się fatalnie. To jest problematyczne dla Saula, który został doradcą ds. Bezpieczeństwa narodowego przy nowym prezydencie (w tej roli Beau Bridges).

Priorytetową rzeczą dla administracji Warnera jest zakończenie “wiecznej wojny” w Afganistanie. Saul udaje się na Bliski Wschód, by negocjować z talibami pokojowe rozwiązania. Jednak Kabul roi się od watażków, najemników, fanatyków i szpiegów, co nie ułatwia zadania.

Saul potrzebuje kogoś z wiedzą i umiejącego radzić sobie w terenie. Wybór jest tu oczywisty i jest to Carrie. To ona ma dostarczyć mu informacji o tym, co faktycznie dzieje się w sercu Afganistanu. Wbrew sprzeciwom lekarzy Saul prosi Carrie, by weszła z nim do jaskini lwa – ten ostatni raz.

Homeland – sezon 8. – kiedy premiera?

Homeland wraca z ósmym i jednocześnie ostatnim sezonem 9 lutego w Stanach Zjednoczony w stacjach i usługach z rodziny Showtime. Poniżej możecie obejrzeć pierwszą zapowiedź widowiska. Wszystkie dotychczasowe sezony tego wyśmienitego serialu szpiegowskiego możecie obejrzeć na Netfliksie. Gorąco polecam!

https://www.youtube.com/watch?v=ksE36sCW_Co

Oglądaj serial Homeland w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the outsider opis fabuły stephen king serial data premiery liczba odcinków obsada i twórcy

The Outsider – Jason Bateman jako oskarżony o mord na jedenastolatku

chilling adventures of sabrina sezon 3 zwiastun serial netflix

Chilling Adventures of Sabrina niedługo wraca z trzecim sezonem na Netflix