The Boys sezon 4

Homeland wraca do korzeni w ostatnim, ósmym sezonie

Dariusz Filipek
2 min czytania
Homeland wraca z ósmym, ostatnim sezonem (Showtime)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=Hc2bLcuo8Tw

- Reklama -
Ad image

Powoli żegnamy się z Carrie, Saulem i spiskami na światową skalę, którymi od lat zaszczyca nas serial Homeland. Nasi, a przynajmniej moi ulubieni funkcjonariusze CIA wracają z ósmym, ostatnim sezonem.

I jest to powrót znaczący, bo Homeland wraca do snucia opowieści o terroryzmie, który nadciąga z Bliskiego Wschodu. Saul (Mandy Patinkin) chce Carrie (Claire Danes) w Kabulu, gdzie muszą przeprowadzić kolejną śmiertelnie niebezpieczną misję. Najpewniej kolejny raz wróg jest nie tylko po widocznej stronie, ale również zakamuflowany w samej agencji – zdradza nam zwiastun.

Homeland – opis fabuły 8. sezonu

W najnowszym sezonie Carrie dochodzi do siebie po miesiącach męczarni, których doznała, gdy była uwięziona w rosyjskim gułagu. Jej ciało dochodzi do siebie, ale psychicznie nasza bohaterka ma się fatalnie. To jest problematyczne dla Saula, który został doradcą ds. Bezpieczeństwa narodowego przy nowym prezydencie (w tej roli Beau Bridges).

Priorytetową rzeczą dla administracji Warnera jest zakończenie “wiecznej wojny” w Afganistanie. Saul udaje się na Bliski Wschód, by negocjować z talibami pokojowe rozwiązania. Jednak Kabul roi się od watażków, najemników, fanatyków i szpiegów, co nie ułatwia zadania.

Saul potrzebuje kogoś z wiedzą i umiejącego radzić sobie w terenie. Wybór jest tu oczywisty i jest to Carrie. To ona ma dostarczyć mu informacji o tym, co faktycznie dzieje się w sercu Afganistanu. Wbrew sprzeciwom lekarzy Saul prosi Carrie, by weszła z nim do jaskini lwa – ten ostatni raz.

Homeland – sezon 8. – kiedy premiera?

Homeland wraca z ósmym i jednocześnie ostatnim sezonem 9 lutego w Stanach Zjednoczony w stacjach i usługach z rodziny Showtime. Poniżej możecie obejrzeć pierwszą zapowiedź widowiska. Wszystkie dotychczasowe sezony tego wyśmienitego serialu szpiegowskiego możecie obejrzeć na Netfliksie. Gorąco polecam!

- Reklama -
Skazana Max serial

https://www.youtube.com/watch?v=ksE36sCW_Co

Oglądaj serial Homeland w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz