Hotel Artemis
Dave Bautista jest jedną z gwiazd Hotelu Artemis (Global Road Entertainment)
in

Hotel Artemis – pierwszy zajawka filmu sci-fi z Jodie Foster

Pojawiła się 40-sekundowa zajawka zwiastuna widowiska sci-fi Hotel Artemis, który wyreżyserował Drew Pearce. Nie licząc krótkometrażowego Marvel One-Shot: All Hail the King, jest to pierwszy film, który wyreżyserował.

Akcja Hotelu Artemis rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w ogarniętym chaosem Los Angeles. A dokładnie w nielegalnym oddziale ratunkowym, prowadzonym przez Pielęgniarkę (w tej roli Jodie Foster). Udziela ona pomocy wszelkiej maści kryminalistom. Jednak ma swoje zasady, które zostały złamane. Jeden z pacjentów chce zabić drugiego na terenie jej przybytku.

https://www.youtube.com/watch?v=Kp8S_z32YIE

Produkcja zapowiada się bardzo dziwnie i przynosi na myśl szaleństwo, którego byliśmy świadkami w Johnie Wicku. Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Na razie nie wygląda to zbyt zabójczo, a sam zwiastun zwiastuna jest dosyć chaotyczny. Nie kupił mnie. Miejmy nadzieję, że jutrzejsza premiera pełnej zapowiedzi będzie o niebo ciekawsza.

W filmie zobaczycie Sterling K. Brown, Sofię Boutella, Jeffa Goldbluma, Bryana Tyree Henry’ego, Jenny Slate, Zachary’ego Quinto, Charli’ego Day’a oraz Dave’a Bautistę. Premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 8 czerwca.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the split serial

The Split – zwiastun nowego serialu BBC

2. sezon Opowieści podręcznej

ShowMax Polska zapowiada 2. sezon Opowieści podręcznej