Hotel Artemis
Dave Bautista jest jedną z gwiazd Hotelu Artemis (Global Road Entertainment)
in

Hotel Artemis – pierwszy zajawka filmu sci-fi z Jodie Foster

Pojawiła się 40-sekundowa zajawka zwiastuna widowiska sci-fi Hotel Artemis, który wyreżyserował Drew Pearce. Nie licząc krótkometrażowego Marvel One-Shot: All Hail the King, jest to pierwszy film, który wyreżyserował.

Akcja Hotelu Artemis rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w ogarniętym chaosem Los Angeles. A dokładnie w nielegalnym oddziale ratunkowym, prowadzonym przez Pielęgniarkę (w tej roli Jodie Foster). Udziela ona pomocy wszelkiej maści kryminalistom. Jednak ma swoje zasady, które zostały złamane. Jeden z pacjentów chce zabić drugiego na terenie jej przybytku.

https://www.youtube.com/watch?v=Kp8S_z32YIE

Produkcja zapowiada się bardzo dziwnie i przynosi na myśl szaleństwo, którego byliśmy świadkami w Johnie Wicku. Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Na razie nie wygląda to zbyt zabójczo, a sam zwiastun zwiastuna jest dosyć chaotyczny. Nie kupił mnie. Miejmy nadzieję, że jutrzejsza premiera pełnej zapowiedzi będzie o niebo ciekawsza.

W filmie zobaczycie Sterling K. Brown, Sofię Boutella, Jeffa Goldbluma, Bryana Tyree Henry’ego, Jenny Slate, Zachary’ego Quinto, Charli’ego Day’a oraz Dave’a Bautistę. Premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 8 czerwca.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

the split serial

The Split – zwiastun nowego serialu BBC

2. sezon Opowieści podręcznej

ShowMax Polska zapowiada 2. sezon Opowieści podręcznej