House of Cards - pierwsza zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa
Clair wraca najwyraźniej bez Franka (Netflix)
in

House of Cards – pierwsza zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa

W pierwszej zapowiedzi finałowego sezonu House of Cards nie zobaczycie Franka. Jest wyłącznie Claire Underwood, która najwyraźniej rozsiadła się wygodnie w fotelu prezydenckim i zapowiada, że dopiero zaczynają.

I jest to zapowiedź o tyle ciekawa, bo chociaż House of Cards się kończy, to producenci po aferze związanej z nagannym zachowaniem Kevina Spacey’ego, zapowiadali spin-offy tego widowiska. Te miałyby być realizowane po wielkim finale głównej serii. Co byłoby niegłupim pomysłem w czasach, w których powstaje wiele udanych produkcji tego typu. Na ekrany wróciła właśnie Sprawa idealna z drugim sezonem. Jest to świetny spin-off Żony idealnej i możecie go oglądać już teraz na HBO GO.

Premiera 6. sezonu z wiadomych powodów została opóźniona i serial wystartuje dopiero jesienią. Główna rola przypadnie Robin Wright, serialowej żonie dotychczasowego złodzieja czasu ekranowego.

House of Cards na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

Znajdź nas na Facebooku

oscary 2018

Oscary 2018 online. Sprawdź tegorocznych laureatów

box office czarna pantera

Box office USA: Czarna Pantera pokonała Avengers i pnie się wyżej [weekend 02-04.03.18]