House of Cards - pierwsza zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa
Clair wraca najwyraźniej bez Franka (Netflix)
in

House of Cards – pierwsza zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa

W pierwszej zapowiedzi finałowego sezonu House of Cards nie zobaczycie Franka. Jest wyłącznie Claire Underwood, która najwyraźniej rozsiadła się wygodnie w fotelu prezydenckim i zapowiada, że dopiero zaczynają.

I jest to zapowiedź o tyle ciekawa, bo chociaż House of Cards się kończy, to producenci po aferze związanej z nagannym zachowaniem Kevina Spacey’ego, zapowiadali spin-offy tego widowiska. Te miałyby być realizowane po wielkim finale głównej serii. Co byłoby niegłupim pomysłem w czasach, w których powstaje wiele udanych produkcji tego typu. Na ekrany wróciła właśnie Sprawa idealna z drugim sezonem. Jest to świetny spin-off Żony idealnej i możecie go oglądać już teraz na HBO GO.

Premiera 6. sezonu z wiadomych powodów została opóźniona i serial wystartuje dopiero jesienią. Główna rola przypadnie Robin Wright, serialowej żonie dotychczasowego złodzieja czasu ekranowego.

House of Cards na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

oscary 2018

Oscary 2018 online. Sprawdź tegorocznych laureatów

box office czarna pantera

Box office USA: Czarna Pantera pokonała Avengers i pnie się wyżej [weekend 02-04.03.18]