House of Cards - pierwsza zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa
Clair wraca najwyraźniej bez Franka (Netflix)
in

House of Cards – pierwsza zapowiedź finałowego sezonu serialu Netflixa

W pierwszej zapowiedzi finałowego sezonu House of Cards nie zobaczycie Franka. Jest wyłącznie Claire Underwood, która najwyraźniej rozsiadła się wygodnie w fotelu prezydenckim i zapowiada, że dopiero zaczynają.

I jest to zapowiedź o tyle ciekawa, bo chociaż House of Cards się kończy, to producenci po aferze związanej z nagannym zachowaniem Kevina Spacey’ego, zapowiadali spin-offy tego widowiska. Te miałyby być realizowane po wielkim finale głównej serii. Co byłoby niegłupim pomysłem w czasach, w których powstaje wiele udanych produkcji tego typu. Na ekrany wróciła właśnie Sprawa idealna z drugim sezonem. Jest to świetny spin-off Żony idealnej i możecie go oglądać już teraz na HBO GO.

Premiera 6. sezonu z wiadomych powodów została opóźniona i serial wystartuje dopiero jesienią. Główna rola przypadnie Robin Wright, serialowej żonie dotychczasowego złodzieja czasu ekranowego.

House of Cards na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

oscary 2018

Oscary 2018 online. Sprawdź tegorocznych laureatów

box office czarna pantera

Box office USA: Czarna Pantera pokonała Avengers i pnie się wyżej [weekend 02-04.03.18]