The Boys sezon 4

House of Cards – wszystkiego najlepszego z okazji śmierci, Frank!

Dariusz Filipek
2 min czytania
House of Cards (źródło: Netflix)

Z ostatniej chwili

Jestem pewnie jednym z nielicznych użytkowników Netflixa w Polsce, który zaczął korzystać z serwisu jeszcze zanim zadebiutował serial House of Cards. Kiedy widowisko się pojawiło, byłem cały w skowronkach. Niestety z sezonu na sezon produkcja skręcała w coraz dziwniejszych kierunkach, gubiła ciekawe wątki, a teraz skowronki odleciały, na ich miejsce dostaliśmy sępy żywiące się truchłem Franka Underwooda.

Netflix przygotowuje nas na ten pogrzeb za pomocą marketingowych macek Facebooka, Twittera i YouTube’a. Jakkolwiek House of Cards dokonywał żywotu już wcześniej. Jeszcze przed aferą w związku z oskarżeniami kierowanymi w kierunku Kevina Spaceya. Przynajmniej w mojej opinii.

- Reklama -
Ad image

Co motywuję śledztwem dziennikarskim. Niegdyś wyjątkowo ważny wątek w serialu, który z czasem zaczął schodzić na boczny tor i kompletnie tracić na znaczeniu. Serialowi zaczynało brakować tego, co było w nim początkowo najważniejsze – napięcia, zagrożenia. Ostatnie sezony to była głównie ballada o większych i mniejszych wzlotach i upadkach Underwoodów.

Być może wystarczyłby porządny film telewizyjny, żeby zamknąć pewien rozdział na Netfliksie. A tak spodziewam się niestety kolejnego wielogodzinnego stękania na jakość widowiska, które skończyć wypada, skoro przeżyło się z nim tak wiele godzin.

Finałowy sezon House of Cards pojawi się na Netfliksie 2 listopada.

House of Cards w serwisie Netflix

[interaction id=”5b916f94d191c378d60f9d7f”]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz