The Boys sezon 4

Hugh Jackman o krok od porzucenia roli Wolverine’a! Co go przekonało do powrotu?

Łukasz Mendak
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Po emocjonalnym zakończeniu “Logana” w reżyserii Jamesa Mangolda wydawało się, że Hugh Jackman definitywnie pożegnał się z rolą Wolverine’a. Jednak teraz, nominowany do Oscara aktor powraca u boku Ryana Reynoldsa w filmie “Deadpool i Wolverine”, gdzie skrzyżuje adamantowe pazury z nowymi katanami Deadpoola w ich debiucie w MCU.

- Reklama -
Ad image

Okazuje się, że sam Jackman miał wątpliwości co do powrotu do roli. “Myślę, że jakieś 10 lat temu powiedziałem sobie: ‘Nie czerpię z tego radości’. To było bolesne i trudne” – przyznał aktor. “Ale zrobiłem sobie przerwę i dużo tańczyłem, grałem w przedstawieniach teatralnych. Kiedy więc do tego wróciłem, była to naprawdę świetna zabawa”.

Ryan Reynolds jest pod wrażeniem powrotu Hugh Jackmana jako Wolverine’a

Czyżby część regeneracyjnych mocy Logana przeniosła się na aktora, który tak długo wcielał się w jego rolę? Nie wiadomo, ale Ryan Reynolds opowiedział o swoich obserwacjach, które brzmią dość przerażająco.

Choć sam Hugh Jackman może być zaskoczony łatwością, z jaką powrócił do roli, jego partner z planu wydaje się równie zdumiony. Po wspólnej pracy w “X-Men Origins: Wolverine” Ryan Reynolds jest przekonany, że Logan (lub przynajmniej jego wariant) powrócił w świetnej formie i jest gotowy do walki.

W wywiadzie z Jackmanem, Reynolds szczerze opowiedział o wrażeniach z ponownego spotkania z Wolverinem w najnowszym rozdziale przygód Deadpoola. “Kiedy Hugh Jackman nadbiega na ciebie z prędkością 150 australijskich mil na godzinę, czujesz, że za cztery sekundy będziesz martwy” – wyznał aktor. “Nigdy tego nie zapomnę. I dziękuję Bogu, że mam maskę, bo pod nią moja twarz krzyczy: ‘O Boże!'”.

Deadpool i Wolverine na Disney+

To właśnie taki poziom entuzjazmu i wzajemnego podziwu powinien uspokoić fanów, że “Deadpool i Wolverine”, który łatwo mógłby być jedynie komercyjnym przedsięwzięciem, jest projektem realizowanym z pasją przez prawdziwych kupli. Przekonamy się, jak poradzą sobie z rozczłonywaniem i siekaniem, gdy film w reżyserii Shawna Levy’ego trafi do kin 26 lipca 2024 roku.

- Reklama -
Skazana Max serial

Tymczasem sprawdźcie, dlaczego uważamy, że “Deadpool & Wolverine” was zachwyci. Możecie to zrobić dzięki serwisowi Disney+, gdzie znajdziecie wszystkie części “X-Men” z udziałem Jackamana, trzy części przygód “Wolverine’a” oraz dwie części “Deadpoola”. Trzecia też tam wyląduje, więc warto zaopatrzyć się w subskrypcję i nadrobić lub przypomnieć sobie stare, dobre czasy, zanim nadejdą zupełnie nowe przygody!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz