The Boys sezon 4

Sir Ian McKellen W SZPITALU po DRAMATYCZNYM upadku ze sceny podczas spektaklu!

Logan Tymoszenko
2 min czytania

Z ostatniej chwili

PANIKA na scenie! Aktor Sir Ian McKellen został PRZEWIEZIONY do szpitala po tym, jak spadł ze sceny podczas występu na żywo!

- Reklama -
Ad image

85-letnia legenda aktorstwa, obecnie grająca w spektaklu “Player Kings” w teatrze Noël Coward w Londynie, przeżyła KOSZMAR na scenie! Sir Ian, wcielający się w Johna Falstaffa, stracił równowagę podczas sceny walki i upadł!

DRAMAT w teatrze!

Rzecznik teatru poinformował, że Sir Ian jest już “w dobrym nastroju” i oczekuje się, że “szybko i w pełni wyzdrowieje”. Przedstawienie zostało NATYCHMIAST odwołane, a widzowie ewakuowani.

Znany z “X-Men” i “Władcy Pierścieni” aktor upadł podczas odgrywania sceny. Publiczność była zszokowana, słysząc jego KRZYKI BÓLU, gdy personel rzucił się na pomoc!

Produkcja “Player Kings”, adaptacja “Henryka IV”, reżyserowana przez Roberta Icke’a, ma przenieść się do Bristol Hippodrome w lipcu, a następnie do Birmingham, Norwich i Newcastle.

“Naprawdę mam nadzieję, że będzie z nim wszystko w porządku” – powiedział jeden z widzów. “Był przytomny, ponieważ wzywał pomocy“.

- Reklama -
Skazana Max serial

Ian McKellen dochodzi do siebie!

Inny widz tak opisał dramatyczny moment: “Sir Ian potknął się i nabrał impetu, co skutkowało upadkiem tuż przed publicznością. Światła zapaliły się, a zespół frontowy i zarządzający sceną natychmiast zareagowali. Zostaliśmy ewakuowani, aby Sir Ian mógł być opatrzony w prywatności”.

Sir Ian dobrze się regeneruje w szpitalu po przeprowadzeniu skanu. Rzecznik teatru Noël Coward powiedział: “Dziękujemy wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia po upadku Iana. NHS zapewnił nas, że Ian szybko i w pełni wyzdrowieje i jest w dobrym nastroju”. Przedstawienie 18 czerwca zostało odwołane, aby Ian mógł odpocząć.

CO DALEJ ZE SIR IANEM? Bądźcie z nami na bieżąco, aby śledzić ten dramatyczny rozwój wydarzeń!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

TEMATY:
Podziel się artykułem
Zostaw komentarz