Ad image

Może i Ideris Elba niezostanie nowym Jamesem Bondem, ale dostanie thriller szpiegowski na Apple TV+

Dariusz Filipek
2 min czytania
Idris Elba zagra główną rolę w nowym filmie od Apple TV+

Z ostatniej chwili

Apple szykuje thriller szpiegowski z Idrisem Elbą w głównej roli oraz ze Simonem Kinbergiem na stołku reżyserskim.

Apple TV+ dwoi się i troi, by być serwisem kojarzonym z wysokiej jakości filmami i serialami. Raz to wychodzi lepiej, innym razem gorzej, ale już teraz plany Apple są bardzo ambitne. Niedawno wylądował tam film “Misja Greyhounda” z Tomem Hanksem, a obecnie czekamy na “Palmera” z Justinem Timberlakem, “Snow Blind” z Jakem Gyllenhaalem, “Killers of the Flower Moon” od Martina Scorsese, w którym zagrają Leonardo DiCaprio oraz Robertem De Niro, “Emancipation” z Willem Smithem, “Sharper” z Julainne Moore, “The Sky is Everywhere” na podstawie bestsellera Jandy Nelson i “On the Rocks” od Sofii Coppoli.

- Reklama -
Ad image

Do tego filmowego grona dołączy thriller szpiegowski z Idrisem Elbą, którego zapewne świetnie kojarzycie ze serialu “Luther” czy filmów Marvela. Reżyserem niezatytułowanego filmu będzie Simon Kinberg, który ma na koncie niezbyt udane “X-Men: Mroczna Phoenix”. Za scenariusz odpowiada Travon Free zajmujący się do tej pory głównie pisaniem scenariuszy do programów rozrywkowych jak The Daily Show.

Apple miało bez większych problemów nabyć prawa do filmu, przelicytowując inne studia. Nie znamy wielu szczegółów dotyczących produkcji, ale wiemy już teraz, iż będzie to thriller szpiegowski z wątkiem romantycznym, który ma zostać utrzymany w podobnym duchu, co wyprodukowany przez Kinberga “Pan i Pani Smith”.

Źródło: Coming Soon

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz