The Boys sezon 4

Przemysław Piotrowski stwierdził, że “coś jest na rzeczy” w sprawie adaptacji serii z Igorem Brudnym

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Igor Brudny, bohater thrillerów kryminalnych Przemysława Piotrowskiego, prawdopodobnie pojawi się na ekranie. Pisarz potwierdził, że coś dzieje się w sprawie adaptacji powieści o komisarzu policji.

Na jednej z facebookowych grup padło pytanie, która książkowa seria powinna zostać zekranizowana w pierwszej kolejności. “Seria o Igorze Brudnym” – stwierdziła jedna z osób biorących udział w dyskusji. Niespodziewanie Piotrowski wtrącił swoje trzy grosze, twierdząc, że “Coś jest na rzeczy…😉”.

- Reklama -
Ad image
Przemysław Piotrowski na Facebooku
Przemysław Piotrowski na Facebooku

Na tę chwilę nie wiemy, czy adaptacja dojdzie do skutku. Nie znamy także planów, co do tego, w jakiej formie Brudny miałby pojawić się na ekranie — filmu czy serialu.

Kim jest Igor Brudny?

Historie kryminalne o Brudnym i jego dochodzeniach, doczekały się do tej pory czterech odsłon – “Piętna”, “Sfory”, “Cheruba” i “Zarazy”. To bardzo dobrze przyjęte przez czytelników powieści, traktujące o efektywnym komisarzu policji z nieprzyjemną przeszłością i problemami osobistymi. “Piętno”, które jest początkiem serii, opowiada o dochodzeniu w sprawie seryjnego mordercy. Śledztwo komplikuje się, kiedy okazuje się, że policja poszukuje mężczyzny bliźniaczo podobnego do Brudnego.

Kilka dni temu Piotrowski ogłosił, że skończył prace nad kolejną powieścią.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz