in , ,

SUPER!SUPER!

Przemysław Piotrowski stwierdził, że “coś jest na rzeczy” w sprawie adaptacji serii z Igorem Brudnym

Igor Brudny Przemysław Piotrowski film serial

Igor Brudny, bohater thrillerów kryminalnych Przemysława Piotrowskiego, prawdopodobnie pojawi się na ekranie. Pisarz potwierdził, że coś dzieje się w sprawie adaptacji powieści o komisarzu policji.

Na jednej z facebookowych grup padło pytanie, która książkowa seria powinna zostać zekranizowana w pierwszej kolejności. “Seria o Igorze Brudnym” – stwierdziła jedna z osób biorących udział w dyskusji. Niespodziewanie Piotrowski wtrącił swoje trzy grosze, twierdząc, że “Coś jest na rzeczy…😉”.

Przemysław Piotrowski na Facebooku
Przemysław Piotrowski na Facebooku

Na tę chwilę nie wiemy, czy adaptacja dojdzie do skutku. Nie znamy także planów, co do tego, w jakiej formie Brudny miałby pojawić się na ekranie — filmu czy serialu.

Kim jest Igor Brudny?

Historie kryminalne o Brudnym i jego dochodzeniach, doczekały się do tej pory czterech odsłon – “Piętna”, “Sfory”, “Cheruba” i “Zarazy”. To bardzo dobrze przyjęte przez czytelników powieści, traktujące o efektywnym komisarzu policji z nieprzyjemną przeszłością i problemami osobistymi. “Piętno”, które jest początkiem serii, opowiada o dochodzeniu w sprawie seryjnego mordercy. Śledztwo komplikuje się, kiedy okazuje się, że policja poszukuje mężczyzny bliźniaczo podobnego do Brudnego.

Kilka dni temu Piotrowski ogłosił, że skończył prace nad kolejną powieścią.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

spotify joni mitchell neil young joe rogan covid-19

Kolejna artystka usuwa swoją muzykę ze Spotify

usunąć spotify

To nie koniec problemów Spotify. Kolejni artyści są wściekli, a akcje firmy pikują