Drugi sezon Inhumans
Drugi sezon Inhumans jeszcze śni się twórcom | Zrzut ekranu, YouTube
in

OkropneOkropne

Showrunner Inhumans ma pomysł na drugi sezon

Chociaż dni najnowszego serialu Marvela wydają się już policzone, to Scottowi Buckowi śni się drugi sezon Inhumans. Nie tylko drugi. Jak powiedział w najnowszym wywiadzie – ma również pomysł na trzeci.

Szkoda, że nie miał na pierwszy. Patrząc na recenzje najnowszego widowiska Domu pomysłów, serial zapowiada się na klapę niewyobrażalnych rozmiarów. Produkcja Bucka ma obecnie 7% na Rotten Tomatoes i nic nie zapowiada tego, że Black Bolta i spółkę zobaczymy na ekranie po zaplanowanych ośmiu odcinkach.

Showrunner w rozmowie z Colliderem stwierdził, iż nie jest pewien czy powstanie kontynuacja. Jeśli tak będzie to z przyjemnością stanie znów za kamerą. Już dziś wie, od czego zacząć drugi sezon Inhumans. Dodał, iż w zasadzie ma również plan na trzecią odsłonę.

Premiera Inhumans już dziś w Stanach Zjednoczonych na antenie stacji ABC. Jestem niesamowicie ciekaw, czy jest tak źle, jak wszyscy piszą. Coś czuję, że drugiej szansy nie będzie, a mokry sen Scotta Bucka pozostanie mokrym snem Scotta Bucka…

Inhumans na Showmaksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Your Name aka Kimi no na wa

J.J. Abrams adaptuje anime Your Name, które zarobiło 355 mln dolarów!

The Gifted: Naznaczeni 6 minut online

Obejrzyj 6 minut z serialu The Gifted: Naznaczeni. Pierwsze recenzje zapowiadają dobre widowisko