iniemamocni 2
Grafika wiodąca i źródło: YouTube - Disney Polska
in

Iniemamocni 2 – drugi zwiastun z polskim dubbingiem

Iniemamocni 2 wreszcie dostali drugi polski zwiastun. Dubbing wyszedł całkiem nieźle. Zapowiada się na świetną zabawę w kinach. Zresztą sprawdźcie sami.

Wygląda na to, że Bob postanowił się realizować jako gospodarz domu (posprząta, ugotuje, pomoże dzieciom w zadaniu domowym), kiedy jego żona zawodowo zajmuje się ratowaniem ludzkości. Mnie taki podział ról, jak najbardziej pasuje. Jednak naszemu emerytowanemu superbohaterowi najwyraźniej obowiązki domowe mierzną i chętnie sam ruszyłby w miasto, by zwalczać nieprawość i niesprawiedliwość, wprowadzając dobre zmiany w społeczeństwie.

Jak widać, widowisko zapowiada się przednio. Właśnie dzięki takim produkcją wierzę, że streaming nie zabije kin. Grzechem byłoby oglądać Iniemamocni 2 pierwszy raz w salonie. Gwoli przypomnienia i porównania, sprawdźcie również pierwszy zwiastun.

Na Iniemamocni 2 czekaliśmy zbyt długo (14 długich lat…). Jednak wreszcie się doczekamy. Jest to moja ulubiona animacja Pixara, więc i radość tym większa. Film zadebiutuje na ekranach naszych kin dopiero 13 lipca. Widzowie w Stanach Zjednoczonych obejrzą produkcję już 14 czerwca. Protest jakiś? Może pikieta rozgoryczonych przed siedzibą Disneya w Polsce?

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

2. sezon Opowieści podręcznej

ShowMax Polska zapowiada 2. sezon Opowieści podręcznej

dom z papieru 2 sezon

TOP 10 najpopularniejszych seriali w USA – DOM Z PAPIERU najlepszy na NETFLIKSIE (08-14.04.18)