iniemamocni 2
Grafika wiodąca i źródło: YouTube - Disney Polska
in

Iniemamocni 2 – drugi zwiastun z polskim dubbingiem

Iniemamocni 2 wreszcie dostali drugi polski zwiastun. Dubbing wyszedł całkiem nieźle. Zapowiada się na świetną zabawę w kinach. Zresztą sprawdźcie sami.

Wygląda na to, że Bob postanowił się realizować jako gospodarz domu (posprząta, ugotuje, pomoże dzieciom w zadaniu domowym), kiedy jego żona zawodowo zajmuje się ratowaniem ludzkości. Mnie taki podział ról, jak najbardziej pasuje. Jednak naszemu emerytowanemu superbohaterowi najwyraźniej obowiązki domowe mierzną i chętnie sam ruszyłby w miasto, by zwalczać nieprawość i niesprawiedliwość, wprowadzając dobre zmiany w społeczeństwie.

Jak widać, widowisko zapowiada się przednio. Właśnie dzięki takim produkcją wierzę, że streaming nie zabije kin. Grzechem byłoby oglądać Iniemamocni 2 pierwszy raz w salonie. Gwoli przypomnienia i porównania, sprawdźcie również pierwszy zwiastun.

Na Iniemamocni 2 czekaliśmy zbyt długo (14 długich lat…). Jednak wreszcie się doczekamy. Jest to moja ulubiona animacja Pixara, więc i radość tym większa. Film zadebiutuje na ekranach naszych kin dopiero 13 lipca. Widzowie w Stanach Zjednoczonych obejrzą produkcję już 14 czerwca. Protest jakiś? Może pikieta rozgoryczonych przed siedzibą Disneya w Polsce?

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2. sezon Opowieści podręcznej

ShowMax Polska zapowiada 2. sezon Opowieści podręcznej

dom z papieru 2 sezon

TOP 10 najpopularniejszych seriali w USA – DOM Z PAPIERU najlepszy na NETFLIKSIE (08-14.04.18)