Insatiable sezon 3
Insatiable (Netflix)
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK SUPER!SUPER! LOLLOL Na czasieNa czasie OkropneOkropne

Insatiable skasowane? Mamy nową wiadomość o serialu Netflixa

Pierwszy sezon Insatiable okazał się niesamowitym potworkiem i przedziwne, że serial dostał drugi. Jednak nie takie dziwy już nasz świat widział i wiele wskazywało na to, że trzeci jest kwestią czasu.

Insatiable to opowieść o otyłej nastolatce Patty, która po stracie zbędnych kilogramów zaczęła się mścić na ludziach, którzy sprawiali, iż jej życie było nie do zniesienia. Przed premierą serial zapowiadał się świetnie, ale jednocześnie wywołał wiele kontrowersji w związku z tym, że gloryfikował szczupłe osoby.

Jednak po premierze okazało się, iż widowisko jest totalnym nieporozumieniem. Niektórzy recenzenci nie dali rady obejrzeć całego sezonu i nawet nie zdołali wyrazić swoich opinii – tak słabe to było. Na Rotten Tomatoes pierwszy sezon ma ocenę 2,79/10, a drugi nawet nie ma oceny, bo najwidoczniej nikomu nie chciało się tracić na niego życia. Ja przetrwałem może z trzy, góra cztery odcinki pierwszego sezonu i uważam to za jedne z najgorszych chwil przed telewizorem.

 Insatiable

Na szczęście ktoś w Netfliksie poszedł po rozum do głowy i postanowił nie przedłużać Insatiable. Na Twitterze potwierdziła to Alyssa Milano, która w serialu wciela się w Coralee Armstrong.

Oglądaj serial Insatiable w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

stranger things sezon 4 zwiastun rosja

Stranger Things – zwiastun czwartego sezonu prosto z Rosji

Odwilż serial HBO Polska

Odwilż coraz bliżej. Mamy materiały z nowego polskiego serialu HBO