The Boys sezon 4

Niewidziane nigdy archiwalne nagrania z Charlesem Mansonem w dokumencie Inside the Manson Cult: The Lost Tapes

Dariusz Filipek
2 min czytania
Charles Manson (materiał archiwalny)

Z ostatniej chwili

Charles Manson nie przestaje interesować społeczeństwa, czego wyraz dała stacja FOX, na której niedługo będzie miał premierę dwugodzinny film dokumentalny Inside the Manson Cult: The Lost Tapes.

O zmarłym niespełna rok temu Charlesie Mansonie powstało sporo dokumentów, Gethin Anthony wcielił się w niego w serialu Era Wodnika, a kilka filmów w mniejszym lub większym stopniu zgłębiało okropność tego przestępcy. Ponadto w przyszłym roku prześledzimy jego występki w nowym filmie Quentina Tarantino Once Upon a Time In Hollywood.

- Reklama -
Ad image

Założyciel sekty Rodzina, niewydarzona gwiazda sceny muzycznej, a przede wszystkim inspirator brutalnych mordów, m.in. na Sharon Tate i jej nienarodzonym dziecku. Poza żoną Romana Polańskiego, w wyniku działań jego wyznawców zginał także Wojciech Frykowski, Abigail Folger, Jay Sebring oraz Steven Parenta.

https://www.youtube.com/watch?v=UU6a7FCr9-g

Czy da się w jego temacie coś dopowiedzieć? O tym przekonamy się za miesiąc. Premiera Inside the Manson Cult: The Lost Tapes odbędzie się 17 września. Na tę chwilę nie ma żadnych informacji o premierze w Polsce. Wiadomo jedynie, iż dokument wyprodukowany przez Simona Andreae ma na nowo opowiadać i jak żadna inna produkcja w przeszłości, zgłębiać historię Mansona. Tego, jak tworzył sektę, jak prał umysły wiernym, a przede wszystkim dowiemy się, jak kierował wyznawców ku zgubie. W tym celu skorzystano z niewidzianych wcześniej archiwalnych nagrań (dokumentaliści trafili na około 100 godzin materiałów filmowych).

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz