in

SZOKSZOK

Niewidziane nigdy archiwalne nagrania z Charlesem Mansonem w dokumencie Inside the Manson Cult: The Lost Tapes

Inside the Manson Cult: The Lost Tapes
Charles Manson (materiał archiwalny)

Charles Manson nie przestaje interesować społeczeństwa, czego wyraz dała stacja FOX, na której niedługo będzie miał premierę dwugodzinny film dokumentalny Inside the Manson Cult: The Lost Tapes.

O zmarłym niespełna rok temu Charlesie Mansonie powstało sporo dokumentów, Gethin Anthony wcielił się w niego w serialu Era Wodnika, a kilka filmów w mniejszym lub większym stopniu zgłębiało okropność tego przestępcy. Ponadto w przyszłym roku prześledzimy jego występki w nowym filmie Quentina Tarantino Once Upon a Time In Hollywood.

Założyciel sekty Rodzina, niewydarzona gwiazda sceny muzycznej, a przede wszystkim inspirator brutalnych mordów, m.in. na Sharon Tate i jej nienarodzonym dziecku. Poza żoną Romana Polańskiego, w wyniku działań jego wyznawców zginał także Wojciech Frykowski, Abigail Folger, Jay Sebring oraz Steven Parenta.

https://www.youtube.com/watch?v=UU6a7FCr9-g

Czy da się w jego temacie coś dopowiedzieć? O tym przekonamy się za miesiąc. Premiera Inside the Manson Cult: The Lost Tapes odbędzie się 17 września. Na tę chwilę nie ma żadnych informacji o premierze w Polsce. Wiadomo jedynie, iż dokument wyprodukowany przez Simona Andreae ma na nowo opowiadać i jak żadna inna produkcja w przeszłości, zgłębiać historię Mansona. Tego, jak tworzył sektę, jak prał umysły wiernym, a przede wszystkim dowiemy się, jak kierował wyznawców ku zgubie. W tym celu skorzystano z niewidzianych wcześniej archiwalnych nagrań (dokumentaliści trafili na około 100 godzin materiałów filmowych).

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zmiany w oscarach oscary 2019 kategoria najlepszy film popularny

Oscary z nagrodą pocieszenia dla popularnych filmów

The Marvelous Mrs. Maisel sezon 2 zwiastun 2017-2018

Drugi sezon The Marvelous Mrs. Maisel zapowiada jeszcze więcej wzruszeń i zabawy