Instrukcja obsługi Netflixa online
Netflix jest prosty w obsłudze, jednak jeśli macie problemy, poniższy tekst powinien rozwiązać część z nich.
in

LOLLOL SZOKSZOK

Instrukcja obsługi Netflixa w sześciu prostych krokach

Jesteście nowi w świecie streamingu i nie potraficie się w nim odnaleźć? W takim razie przyda Wam się instrukcja obsługi Netflixa, która została właśnie umieszczona na YouTube.

Zawsze wydawało mi się, że ów streaming jest w prosty w obejściu. Jednak obsługując konto ze znajomymi, co rusz ktoś zadaje mi pytanie, jak zrobić to, czy tamto. Z odsieczą przybywa YouTubeowy kanał Netflixa, który objaśnia najważniejsze funkcje streamingu w sześciu materiałach wideo.

Jak pobierać filmy i seriale offline?

Oglądanie filmów i seriali offline w podróży jest bardzo ważną funkcjonalnością, z której każdorazowo korzystam, gdy przychodzi mi przemierzać wielesetkilometrowe trasy. Przed każdym wyjazdem przygotowuję od kilku do kilkunastu pozycji offline, gdyż nie zawsze połączenie internetowe w drodze jest dobre, a transfer danych swoje kosztuje. Ponadto nawet w hotelach można naciąć się na wifi, które działają wyłącznie w teorii.

Jak działają oceny i rekomendacje?

Przyznaję, że nie jestem wielkim fanem tego, jak działa system ocen i rekomendacji Netflixa. W moim przypadku niekoniecznie się sprawdza. Jakkolwiek nie jest on zbyt skomplikowany, co zostało wyjaśnione w kolejnym wideo.

Jak obsługiwać kontrolę rodzicielską?

Wyższe plany Netflixa to świetne rozwiązanie dla całej rodziny. Z usługi może korzystać czterech użytkowników naraz. Jeśli zdecydowaliście się na takie rozwiązanie to czas zastanowić się nad wprowadzeniem pewnych obostrzeń, żeby nie narażać młodszych członków rodziny na treści, które nie są dla nich przeznaczone.

Jak usunąć pozycję z historii oglądania?

Macie małe guilty pleasure, którym nie chcecie chwalić się z rodziną i znajomymi? Spokojnie, wszyscy je mamy. Na szczęście na Netliksie możecie wybrane pozycje usunąć z listy oglądanych.

Jak korzystać z napisów i lektora?

Minęły czasy, gdy na Netfliksie było przetłumaczonych kilka tytułów. Teraz wszystko jest po polsku. Większość pozycji ma zarówno lektora, jak i napisy. Niektóre dubbing. A Star Trek: Discovery możecie oglądać nawet po klingońsku.;) Możecie również zmieniać wygląd napisów. Jak to ogarnąć? To proste.

Jak sprawdzić dostęp do konta i aktywność?

Na koniec Netflix wyjaśnia co robić, gdy macie podejrzenie, że dzieje się coś nieodpowiedniego z Waszym kontem. Dzięki temu materiałowi dowiecie się, jak sprawdzić aktywność na koncie i zmienić dane do logowania.

Sprawdź koniecznie! Najlepsze Netflixowe wtyczki do Google Chrome.

Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Belfer sezon drugi Canal + Plus
7/10

“Belfer” – sezon 2, odcinek 1 – recenzja serialu

Lista premier Netflixa listopad 2017

Lista premier Netflixa na listopad 2017 – jest kilka potencjalnych hitów