Iron Fist 2 zwiastun finalny poppkulturyści.pl
Scena z serialu Iron Fist 2 (zdjęcie: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

Iron Fist – finalny zwiastun drugiego sezonu

Kontynuacja Iron Fista zbliża się wielkimi krokami – serial wróci na małe ekrany za niespełna miesiąc. Tym samym Netflix przygotował kolejny zwiastun widowiska traktującego o problemach ludzi z żelaznymi pięściami. Tak, liczba mnoga jest nieprzypadkowa.

Pojawienie się Danny’ego Randa w Nowym Jorku wywróciło do góry nogami życie wielu osób. Dla jednych była to pozytywna rewolucja, dla większości multimiliarder z pięścią przebijającą mury to nieziemskie utrapienie. Poza nowym wrogiem, czyli Typhoid Mary, w którą wciela się Alice Eve, Danny ma na głowie dawnego sprzymierzeńca. Występuje przeciwko niemu Davos (w tej roli Sacha Dhawan) i jak sugeruje zwiastun, jego dłoń będzie dla odmiany świeciła się na czerwono. Jednak nasz bohater nie będzie osamotniony w walce. U jego boku stanie Colleen Wing (Jessica Henwick) oraz Misty Knight (Simone Missick).

W Danny’ego Randa kolejny raz wcieli się Finn Jones. Premiera kolejnego, tym razem 10-odcinkowego sezonu, odbędzie się na Netfliksie 7 września.

Iron Fist w serwisie Netflix

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

serial The Romanoffs amazon The Romanoffs data premiery The Romanoffs 2018 The Romanoffs amazon

The Romanoffs – zwiastun świetnie zapowiadającej się produkcji Amazonu

Kryptonim Anioł the angel

Kryptonim Anioł – zwiastun filmu Netflixa od twórcy Icemana