in

Iron Fist – finalny zwiastun drugiego sezonu

Iron Fist 2 zwiastun finalny poppkulturyści.pl
Scena z serialu Iron Fist 2 (zdjęcie: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Kontynuacja Iron Fista zbliża się wielkimi krokami – serial wróci na małe ekrany za niespełna miesiąc. Tym samym Netflix przygotował kolejny zwiastun widowiska traktującego o problemach ludzi z żelaznymi pięściami. Tak, liczba mnoga jest nieprzypadkowa.

Pojawienie się Danny’ego Randa w Nowym Jorku wywróciło do góry nogami życie wielu osób. Dla jednych była to pozytywna rewolucja, dla większości multimiliarder z pięścią przebijającą mury to nieziemskie utrapienie. Poza nowym wrogiem, czyli Typhoid Mary, w którą wciela się Alice Eve, Danny ma na głowie dawnego sprzymierzeńca. Występuje przeciwko niemu Davos (w tej roli Sacha Dhawan) i jak sugeruje zwiastun, jego dłoń będzie dla odmiany świeciła się na czerwono. Jednak nasz bohater nie będzie osamotniony w walce. U jego boku stanie Colleen Wing (Jessica Henwick) oraz Misty Knight (Simone Missick).

W Danny’ego Randa kolejny raz wcieli się Finn Jones. Premiera kolejnego, tym razem 10-odcinkowego sezonu, odbędzie się na Netfliksie 7 września.

Iron Fist w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

serial The Romanoffs amazon The Romanoffs data premiery The Romanoffs 2018 The Romanoffs amazon

The Romanoffs – zwiastun świetnie zapowiadającej się produkcji Amazonu

Kryptonim Anioł the angel

Kryptonim Anioł – zwiastun filmu Netflixa od twórcy Icemana