Iron Man 4
Iron Man (źródło: Ameblo; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE LOLLOL OkropneOkropne

Powstanie Iron Man 4? Jon Favreau wypowiedział się w sprawie

Reżyser dwóch pierwszych Iron Manów Jon Favreau wypowiedział się na temat możliwej kontynuacji Iron Mana, który doczekał się trzech solowych filmów.

UWAGA: SPOILERY

Powiadają, że nic w przyrodzie nie ginie, a jeszcze inni dodają, że w Marvelu tym bardziej. Chociaż Tony Stark zginął w Avengers: Koniec gry w komiksowym świecie wymyślono już tyle sposobów na powstawanie z martwych, że jego powrót nie jest czymś, co na pewno się nie wydarzy. Jeśli tylko twórcy wczytają się w historie obrazkowe, na taką ewentualność czy potrzebę zawsze znajdą tam rozwiązanie sprawy, którą opanował już [fragment wycięty przez obrońców godności i czci wartości chrześcijański – przyp. Prezes z kotem].

Gdyby Tony Stark wrócił do żywych, pytaniem pozostaje, czy doczeka się kolejnego filmu o jego przygodach. Jon Favreau stwierdził, iż nie rozmawiał na poważnie z Kevinem Feige o czwartej części. A lubią razem pracować i rozmawiać o najdziwniejszych rzeczach. Wiele wskazuje na to, że nawet jeśli, to nieprędko doczekamy się kolejnego filmu o Iron Manie.

Reżyser Iron Mana oraz Iron Mana 2 jest zaangażowany w mniejszym lub większym stopniu w proces produkcyjny innych filmów Marvela. Ponadto od czasu pierwszego Iron Mana wciela się także w Happy Hogana, którego zobaczymy ponownie w Spider-Manie: Daleko od domu. Jon Favreau po drugim Iron Manie wyreżyserował między innymi Księgę dżungli, czekamy na premierę jego Króla Lwa, a także serialu The Mandalorian, którego jest showrunnerem.

Źródło: CBC

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Nowi mutanci, nowa data premiery

Nowi mutanci jeszcze później

Batwoman the cw zwiastun dc comics serial

Batwoman, czyli burza włosów i opięte pośladki na zajawce serialu The CW