Iron Man 4
Iron Man (źródło: Ameblo; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?! LOLLOL SEXYSEXY

Powstanie Iron Man 4? Jon Favreau wypowiedział się w sprawie

Reżyser dwóch pierwszych Iron Manów Jon Favreau wypowiedział się na temat możliwej kontynuacji Iron Mana, który doczekał się trzech solowych filmów.

UWAGA: SPOILERY

Powiadają, że nic w przyrodzie nie ginie, a jeszcze inni dodają, że w Marvelu tym bardziej. Chociaż Tony Stark zginął w Avengers: Koniec gry w komiksowym świecie wymyślono już tyle sposobów na powstawanie z martwych, że jego powrót nie jest czymś, co na pewno się nie wydarzy. Jeśli tylko twórcy wczytają się w historie obrazkowe, na taką ewentualność czy potrzebę zawsze znajdą tam rozwiązanie sprawy, którą opanował już [fragment wycięty przez obrońców godności i czci wartości chrześcijański – przyp. Prezes z kotem].

Gdyby Tony Stark wrócił do żywych, pytaniem pozostaje, czy doczeka się kolejnego filmu o jego przygodach. Jon Favreau stwierdził, iż nie rozmawiał na poważnie z Kevinem Feige o czwartej części. A lubią razem pracować i rozmawiać o najdziwniejszych rzeczach. Wiele wskazuje na to, że nawet jeśli, to nieprędko doczekamy się kolejnego filmu o Iron Manie.

Reżyser Iron Mana oraz Iron Mana 2 jest zaangażowany w mniejszym lub większym stopniu w proces produkcyjny innych filmów Marvela. Ponadto od czasu pierwszego Iron Mana wciela się także w Happy Hogana, którego zobaczymy ponownie w Spider-Manie: Daleko od domu. Jon Favreau po drugim Iron Manie wyreżyserował między innymi Księgę dżungli, czekamy na premierę jego Króla Lwa, a także serialu The Mandalorian, którego jest showrunnerem.

Źródło: CBC

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Nowi mutanci, nowa data premiery

Nowi mutanci jeszcze później

Batwoman the cw zwiastun dc comics serial

Batwoman, czyli burza włosów i opięte pośladki na zajawce serialu The CW