Iron Man 4
Iron Man (źródło: Ameblo; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Powstanie Iron Man 4? Jon Favreau wypowiedział się w sprawie

Reżyser dwóch pierwszych Iron Manów Jon Favreau wypowiedział się na temat możliwej kontynuacji Iron Mana, który doczekał się trzech solowych filmów.

UWAGA: SPOILERY

Powiadają, że nic w przyrodzie nie ginie, a jeszcze inni dodają, że w Marvelu tym bardziej. Chociaż Tony Stark zginął w Avengers: Koniec gry w komiksowym świecie wymyślono już tyle sposobów na powstawanie z martwych, że jego powrót nie jest czymś, co na pewno się nie wydarzy. Jeśli tylko twórcy wczytają się w historie obrazkowe, na taką ewentualność czy potrzebę zawsze znajdą tam rozwiązanie sprawy, którą opanował już [fragment wycięty przez obrońców godności i czci wartości chrześcijański – przyp. Prezes z kotem].

Gdyby Tony Stark wrócił do żywych, pytaniem pozostaje, czy doczeka się kolejnego filmu o jego przygodach. Jon Favreau stwierdził, iż nie rozmawiał na poważnie z Kevinem Feige o czwartej części. A lubią razem pracować i rozmawiać o najdziwniejszych rzeczach. Wiele wskazuje na to, że nawet jeśli, to nieprędko doczekamy się kolejnego filmu o Iron Manie.

Reżyser Iron Mana oraz Iron Mana 2 jest zaangażowany w mniejszym lub większym stopniu w proces produkcyjny innych filmów Marvela. Ponadto od czasu pierwszego Iron Mana wciela się także w Happy Hogana, którego zobaczymy ponownie w Spider-Manie: Daleko od domu. Jon Favreau po drugim Iron Manie wyreżyserował między innymi Księgę dżungli, czekamy na premierę jego Króla Lwa, a także serialu The Mandalorian, którego jest showrunnerem.

Źródło: CBC

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nowi mutanci, nowa data premiery

Nowi mutanci jeszcze później

Batwoman the cw zwiastun dc comics serial

Batwoman, czyli burza włosów i opięte pośladki na zajawce serialu The CW