in

Jack Ryan wraca z drugim sezonem. Jest zwiastun i jest ogień!

John Krasinski wraca jako Jack Ryan, a wraz z nim spisek na międzynarodową skalę, sporo akcji i wybuchów. Jest na co czekać.

Jack Ryan okazał się solidnym serialem. Pierwszy sezon zrealizowano z rozmachem, był przyzwoicie, chociaż nazbyt pompatycznie napisany, ale przede wszystkim zagrał na nostalgii widzów, którym brakuje mocnego kina sensacyjnego o patriotycznym wydźwięku.

Amazon jeszcze przed premierą pierwszej odsłony Jacka Ryana zamówił drugi sezon widowiska z Johnem Krasinskim w tytułowej roli. Serial luźno oparty na prozie Toma Clancy’ego zyskał umiarkowane, ale przeważnie przychylne opinie wśród krytyków, a zwykli widzowie pokochali tę produkcję.

W drugim sezonie nasz ulubiony analityk CIA dostrzega potencjalne zagrożenie w wenezuelskiej dżungli, z której wypływa transport nielegalnej broni. Tym samym Jack Ryan udaje się do Ameryki Południowej. Będąc blisko odkrycia spisku na szeroką skalę, staje się ofiarą ataku ze strony prezydenta Wenezueli. Naszego bohatera będziemy obserwowali nie tylko w Stanach Zjednoczonych i w Wenezueli, ale wyruszy również do Wielkiej Brytanii i Rosji.

Premiera drugiego sezonu Jacka Ryana odbędzie się na Amazon Prime Video 1 listopada.

Serial Jack Ryan w serwisie Amazon Prime Video >>

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

rozczarowani sezon 2 zwiastun serial animowany netflix

Rozczarowani wracają we wrześniu i zapowiadają się świetnie

zielona granica serial netflix recenzja sezon 1
6/10

Zielona granica – sezon 1 – recenzja serialu