jack ryan zwiastun sezon 2 serial amazon prime video
Zwiastun drugiego sezonu serialu Jack Ryan (Amazon Prime Video)
in

SUPER!SUPER!

Jack Ryan wraca z drugim sezonem. Jest zwiastun i jest ogień!

Jack Ryan okazał się solidnym serialem. Pierwszy sezon zrealizowano z rozmachem, był przyzwoicie, chociaż nazbyt pompatycznie napisany, ale przede wszystkim zagrał na nostalgii widzów, którym brakuje mocnego kina sensacyjnego o patriotycznym wydźwięku.

Amazon jeszcze przed premierą pierwszej odsłony Jacka Ryana zamówił drugi sezon widowiska z Johnem Krasinskim w tytułowej roli. Serial luźno oparty na prozie Toma Clancy’ego zyskał umiarkowane, ale przeważnie przychylne opinie wśród krytyków, a zwykli widzowie pokochali tę produkcję.

W drugim sezonie nasz ulubiony analityk CIA dostrzega potencjalne zagrożenie w wenezuelskiej dżungli, z której wypływa transport nielegalnej broni. Tym samym Jack Ryan udaje się do Ameryki Południowej. Będąc blisko odkrycia spisku na szeroką skalę, staje się ofiarą ataku ze strony prezydenta Wenezueli. Naszego bohatera będziemy obserwowali nie tylko w Stanach Zjednoczonych i w Wenezueli, ale wyruszy również do Wielkiej Brytanii i Rosji.

Premiera drugiego sezonu Jacka Ryana odbędzie się na Amazon Prime Video 1 listopada.

Serial Jack Ryan w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

rozczarowani sezon 2 zwiastun serial animowany netflix

Rozczarowani wracają we wrześniu i zapowiadają się świetnie

zielona granica serial netflix recenzja sezon 1
6/10

Zielona granica – sezon 1 – recenzja serialu