Ad image

Niesamowity, taki jest zwiastun serialu Tom Clancy’s Jack Ryan

Dariusz Filipek
1 min czytania
Najnowszy zwiastun serialu Jack Ryan (Amazon Prime Video)

Z ostatniej chwili

Jeden z najbardziej oczekiwanych seriali platformy Amazon Prime Video Tom Clancy’s Jack Ryan dostał nowy zwiastun i muszę przyznać, że zapowiada się na niezwykle ciekawą produkcję.

Jacka Ryana widzieliśmy wielokrotnie w filmach, ale zapomnijmy o tym. Bohater powieści Toma Clancy’ego wraca z zupełnie nową historią i ma twarz Johna Krasinskiego (Biuro, Ciche miejsce). Amazon zaprezentował właśnie zwiastun widowiska opowiadającego o genialnym analityku CIA, przez którego żaden terrorysta nie może spać spokojnie.

- Reklama -
Ad image

Amazon jest tak pewien swego, że jeszcze przed premierą pierwszego, zamówił drugi sezon. 8-odcinkową superprodukcję obejrzycie na Prime Video pod koniec wakacji, bo 31 sierpnia. Jestem niezwykle podekscytowany, gdyż wreszcie zapowiada się na adaptację historii o Ryanie, na jaką zasługiwaliśmy. Ponadto widać, że firma ufa twórcom (Carltonowi Cuse’owi oraz Grahamowi Rolandowi), którzy nie tylko znają się na rzeczy, ale po zwiastunie można zakładać, że dostali spory zastrzyk gotówki, gdyż widowisko prezentuje się nie mniej spektakularnie niż niejeden blockbuster.

Jack Ryan w serwisie Amazon Prime Video

Źródło: YouTube – Prime Video

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz