serial jack ryan amazon prime video jack ryan serial jack ryan zwiastun jack ryan 2018
Najnowszy zwiastun serialu Jack Ryan (Amazon Prime Video)
in

Niesamowity, taki jest zwiastun serialu Tom Clancy’s Jack Ryan

Jeden z najbardziej oczekiwanych seriali platformy Amazon Prime Video Tom Clancy’s Jack Ryan dostał nowy zwiastun i muszę przyznać, że zapowiada się na niezwykle ciekawą produkcję.

Jacka Ryana widzieliśmy wielokrotnie w filmach, ale zapomnijmy o tym. Bohater powieści Toma Clancy’ego wraca z zupełnie nową historią i ma twarz Johna Krasinskiego (Biuro, Ciche miejsce). Amazon zaprezentował właśnie zwiastun widowiska opowiadającego o genialnym analityku CIA, przez którego żaden terrorysta nie może spać spokojnie.

Amazon jest tak pewien swego, że jeszcze przed premierą pierwszego, zamówił drugi sezon. 8-odcinkową superprodukcję obejrzycie na Prime Video pod koniec wakacji, bo 31 sierpnia. Jestem niezwykle podekscytowany, gdyż wreszcie zapowiada się na adaptację historii o Ryanie, na jaką zasługiwaliśmy. Ponadto widać, że firma ufa twórcom (Carltonowi Cuse’owi oraz Grahamowi Rolandowi), którzy nie tylko znają się na rzeczy, ale po zwiastunie można zakładać, że dostali spory zastrzyk gotówki, gdyż widowisko prezentuje się nie mniej spektakularnie niż niejeden blockbuster.

Jack Ryan w serwisie Amazon Prime Video

Źródło: YouTube – Prime Video

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

serial the affair 4 sezon hbo the affair hbo go showtime the affair 4

Na HBO GO obejrzycie nowy sezon The Affair zaraz po premierze w USA

the last dance michael jordan netflix espn

The Last Dance – Netflix zaprasza na ostatni taniec Michaela Jordana