The Boys sezon 4

Jak oglądać TVN24 przez internet? Oto kilka sposobów

Dariusz Filipek
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Dostęp do TVN24 w sieci można uzyskać na kilka sposobów. Podpowiadamy, jak oglądać TVN24 przez internet.

TVN24 nadaje informacje na żywo niemal całą dobę. W czasie wojny Rosji z Ukrainą stacja zaczęła informować o najświeższych wydarzeniach nawet po północy. W dniu wybuchu wojny najchętniej włączaliśmy właśnie tę stację, która pomimo tego, że nie nadaje naziemnie, jest najpopularniejszym kanałem informacyjnym w Polsce.

- Reklama -
Ad image

Podpowiadamy, jak oglądać TVN 24 przez internet, dzięki czemu nie będziecie ograniczali się do telewizorów, ale również będziecie mogli śledzić najświeższe wydarzenia na ekranach swoich smartfonów czy laptopów.

Jak oglądać TVN24 przez internet?

Najprostszym sposobem jest wykupienie subskrypcji w serwisie TVN24 GO, który daje dostęp do kanałów TVN24 i TVN24 BiS na żywo z możliwością cofania transmisji. Dostaniecie także dostęp do materiałów archiwalnych i ekskluzywnych.

Poza głównymi antenami TVN24 na TVN24 GO możecie oglądać relacje specjalne na internetowych kanałach GO, które nadają, chociażby relacje z obrad Sejmu czy konferencje prasowe. Obecnie można tam również zupełnie za darmo śledzić wydarzenia na Ukrainie poprzez ukraińską stację 1+1. Subskrybenci mogą pobrać aplikację mobilną i telewizyjną, które umożliwiają oglądanie TVN24 i TVN24 BiS oraz przeglądanie biblioteki stacji, podobnie jak robicie to na Netfliksie.

TVN24 i TVN24 to niejedyne transmisje na żywo, które są dostępne na TVN24 GO
TVN24 i TVN24 to niejedyne transmisje na żywo, które są dostępne na TVN24 GO

Jak oglądać TVN24 przez internet poza TVN24 GO? Dostęp do stacji możecie uzyskać również między innymi przez subskrypcję pakietu Fun & News w serwisie Canal+. Poza TVN24 i TVN24 BiS będziecie mogli oglądać Biznes 24 oraz zagraniczne kanały informacyjne — France 24, Euro News, CNN, DW i CNBC, a także wiele stacji z treściami rozrywkowymi. TVN24 obejrzycie również wykupując pakiet z telewizją na żywo w serwisie Player.

Ile kosztuje dostęp do TVN24 GO?

Subskrypcja TVN24 GO kosztuje 10 zł miesięcznie lub 100 zł rocznie. Dostępne są różne formy płatności. Jest to usługa międzynarodowa, więc serwis będzie działał również w innych krajach Unii Europejskiej.

Dzięki takiej subskrypcji będziecie mogli nie tylko oglądać telewizję na żywo, ale również cofać materiały w czasie. Jednak to nie wszystko. TVN24 GO to również olbrzymia biblioteka programów archiwalnych oraz produkcji, których nie zobaczycie na żadnej z anten.

2022 03 03 152428
TVN24 GO to również programy specjalne

Jak oglądać TVN24 za darmo przez internet?

Niestety, nie można legalnie oglądać TVN24 za darmo przez internet, ale w sieci można słuchać stacji bez żadnych opłat. Wystarczy wejść na TVN24 GO, gdzie jest dostępna darmowa transmisja.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
3 komentarze