in , , ,

Jak płacić 150 zł rocznie mniej za HBO Max bez kombinacji?

Siłą HBO Max są przede wszystkim świetne produkcje oryginalne, które od lat przyciągają przed ekrany. Wystarczy przytoczyć takie tytuły jak “Rodzina Soprano”, “Gra o tron”, “Czarnobyl”, “The Last of US”, “Sukcesja” czy wracającego właśnie czwartego “Detektywa”.

Jak wynika z grudniowego badania Geminus/PBI HBO Max jest czwartym najpopularniejszym serwisem streamingowym w Polsce. Szacuje się, iż w listopadzie korzystało z niego 2,95 miliony widzów, którzy spędzili średnio na oglądaniu 2 godziny i 15 minut. To wynik gorszy wyłącznie od Netflixa, siostrzanego Playera, gdzie również można oglądać treści z HBO Max oraz Disney+.

To także świetne programy rozrywkowe na czele z “Przeglądem tygodnia” czy wstrząsające dokumenty, jak “Kochana mamusia nie żyje”. To właśnie tam znajdziecie największe hity studia Warner Bros. – od “Jokera” po “Barbie”.

Ponadto widownię przyciąga relatywnie niska cena za subskrypcję usługi, która wynosi obecnie 29,99 zł. Jednak w przeliczeniu na rok robią się z tego poważniejsze pieniądze. W końcu roczne opłacanie HBO Max to koszt 359,88 zł.

Niespełna 20 zł zamiast blisko 30

Na szczęście usługa ma specjalną ofertę skierowaną do oddanych widzów, którzy są związani z serwisem na dłużej. Istnieje możliwość wykupienia subskrypcji taniej i płacenia rocznie nie blisko 360 zł, a zaledwie 234,99 zł. Jest to 124,89 zł mniej niż przy opłacaniu serwisu z miesiąca na miesiąc.

Jeśli przeliczyć to na comiesięczną subskrypcję, wychodzi 19,58 zł miesięcznie, więc nieco ponad 10 zł mniej.

Nie ma sensu przepłacać. Wystarczy przejść na tę podstronę HBO Max i wykupić dostęp roczny, a zrobi się Wam o wiele lżej na portfelu.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

primark warunki pracy 2024

Skandaliczne warunki pracy w Primarku: Praca przy 1°C!

Dzieło Rafała Olbińskiego w formie tokenu NFT dostępne w ramach 32. Finału WOŚP