The Boys sezon 4

Jaką kategorię wiekową ma “The Batman”?

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=57y51tcUnFQ
Dotychczasowe zwiastuny filmu “The Batman”

Jeśli liczyliście na liczne dekapitacje i obrazowe spółkowanie w “The Batman” to muszę Was rozczarować. Pozostało po staremu.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
THE BATMAN

Od 1989 roku w Batmana wcieliło się sześciu aktorów, ale każdy z filmów miał jedną wspólną cechę — żaden z nich nie miał odwagi wyjść poza strefę komfortu kategorii wiekowej PG-13. Podobnie jest z najnowszym Batmanem, który zadebiutuje w kinach 4 marca 2022 roku.

- Reklama -
Ad image

Ogłoszono, że “The Batman” dostał kategorię wiekową PG-13. Oznacza to, że w Stanach Zjednoczonych do kin na film będą mogli wejść widzowie, którzy skończyli trzynaście lat. Młodsze osoby będą mogły obejrzeć film wyłącznie z rodzicem lub opiekunem.

Dowiedzieliśmy się również, że film będzie zawierał mocne, brutalne i niepokojące treści, pojawią się narkotyki, wulgarny język i sugestywne sceny natury seksualnej. Jednak nie będą to tak mocne materiały, żeby zasłużyć na Rated-R.

Jaką kategorię wiekową ma "The Batman"?
Możemy być niemal pewni, że pomiędzy Batmanem (Robert Pattinson) a Catwoman (Zoë Kravitz) dojdzie do czegoś więcej, aniżeli tylko koleżeńskich uścisków i buziaków w policzki

W poprzednich inkarnacjach filmowego Batmana, chociaż mieliśmy do czynienia z kategorią wiekową PG-13, to twórcom niemal każdorazowo udało się przechwycić na ekran zadowalającą dawkę przemocy. Mając w pamięci zwiastuny “The Batman” możemy być pewni, że tak będzie i tym razem.

Jedynie komiksy i produkcje animowane poszły o krok dalej. Dobrym przykładem na to jest “Batman: Powrót mrocznego rycerza” czy “Batman: Zabójczy żart”.

Być może mocniejsze treści dostaniemy na HBO Max. Dla serwisu strumieniującego przygotowywane są dwa spin-offy widowiska. Jeden opowie o pracy funkcjonariuszy Gotham City Police Departament, a drugi skupi się na Pingwinie, w którego w filmie wcielił się Colin Farrell.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz