Jaką kategorię wiekową ma "The Batman"?
in

Jaką kategorię wiekową ma “The Batman”?

Dotychczasowe zwiastuny filmu “The Batman”

Jeśli liczyliście na liczne dekapitacje i obrazowe spółkowanie w “The Batman” to muszę Was rozczarować. Pozostało po staremu.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
THE BATMAN

Od 1989 roku w Batmana wcieliło się sześciu aktorów, ale każdy z filmów miał jedną wspólną cechę — żaden z nich nie miał odwagi wyjść poza strefę komfortu kategorii wiekowej PG-13. Podobnie jest z najnowszym Batmanem, który zadebiutuje w kinach 4 marca 2022 roku.

Ogłoszono, że “The Batman” dostał kategorię wiekową PG-13. Oznacza to, że w Stanach Zjednoczonych do kin na film będą mogli wejść widzowie, którzy skończyli trzynaście lat. Młodsze osoby będą mogły obejrzeć film wyłącznie z rodzicem lub opiekunem.

Dowiedzieliśmy się również, że film będzie zawierał mocne, brutalne i niepokojące treści, pojawią się narkotyki, wulgarny język i sugestywne sceny natury seksualnej. Jednak nie będą to tak mocne materiały, żeby zasłużyć na Rated-R.

Jaką kategorię wiekową ma "The Batman"?
Możemy być niemal pewni, że pomiędzy Batmanem (Robert Pattinson) a Catwoman (Zoë Kravitz) dojdzie do czegoś więcej, aniżeli tylko koleżeńskich uścisków i buziaków w policzki

W poprzednich inkarnacjach filmowego Batmana, chociaż mieliśmy do czynienia z kategorią wiekową PG-13, to twórcom niemal każdorazowo udało się przechwycić na ekran zadowalającą dawkę przemocy. Mając w pamięci zwiastuny “The Batman” możemy być pewni, że tak będzie i tym razem.

Jedynie komiksy i produkcje animowane poszły o krok dalej. Dobrym przykładem na to jest “Batman: Powrót mrocznego rycerza” czy “Batman: Zabójczy żart”.

Być może mocniejsze treści dostaniemy na HBO Max. Dla serwisu strumieniującego przygotowywane są dwa spin-offy widowiska. Jeden opowie o pracy funkcjonariuszy Gotham City Police Departament, a drugi skupi się na Pingwinie, w którego w filmie wcielił się Colin Farrell.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

oszukać przeznaczenie 6 hbo max jon watts film

“Oszukać przeznaczenie” na HBO Max od twórcy “Spider-Man: Bez drogi do domu”

x film 2022 mia goth ti west horror

Mia Goth w porno? “X”, czyli film dla dorosłych, który poszedł w horror