james bond nie czas umierać koronawirus data premiery film
Nie czas umierać
in

SZOKSZOK

Koronawirus położył Bonda. Nie czas umierać pół roku później w kinach

Koronawirus zbiera żniwo, a najświeższą ofiarą jest Bond, James Bond i film Nie czas umierać. Data premiery filmu została opóźniona w związku z paniką rodem z powieści Robina Cooka.

James Bond najwidoczniej pomyślał sobie, że faktycznie nie czas umierać i położył się schorowany na pół roku powalony koronawirusem. Chciałbym, żeby to był żart, ale nie jest. Ciężko powiedzieć, ile w tym faktycznego poczucia zagrożenia, a ile marketingowej magii, ale chyba właśnie przyszło nam zamknąć kina na wszystkie możliwe spusty, przestać wychodzić z domów, a najszczęśliwsi ci, którzy przygotowali sobie schrony na wypadek końca czasów.

Najnowszy film o Jamesie Bondzie, czyli Nie czas umierać nie trafi do światowych kin pod koniec marca i początkiem kwietnia, jak wcześniej planowano.

Brytyjska premiera została przełożona na 13 listopada, a amerykańska na 25 listopada 2020 roku. W Polsce film miał zadebiutować 3 kwietnia, ale dziś jeszcze nie znamy nowej daty premiery w naszym kraju. Wcześniej przełożono datę premiery w Chinach, Japonii i Korei Południowej z powodu koronawirusowego zamieszania.

Pozostaje pytanie, czy w tym szaleństwie jest metoda i co z innymi wielkimi premierami filmowymi. W końcu w najbliższych tygodniach do kin ma trafić wiele blockbusterów, a szybkie wycofywanie ich może spowodować załamanie rynku. Może zamiast podcinać sobie skrzydła, lepiej byłoby zdezynfekować się Martini?

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

niewidzialny człowiek recenzja filmu film kino
7/10

Niewidzialny człowiek (The Invisible Man) – recenzja filmu

Lucyfer Netflix Tom Ellis

Tom Ellis podpisał nowy kontrakt. Lucyfer wróci na Netflix!