Shogun oglądaj online serial disney

Jarosław Kaczyński o mordercach i kanaliach

Dariusz Filipek
2 min czytania
Popis Jarosława Kaczyńskiego, jaki dał w Sejmie 18 lipca 2017 | Źr. foto. YouTube, edycja Popkulturysci.pl

Z ostatniej chwili

Jarosław Kaczyński to postać tragiczna. Ku potomnym porządna literatura będzie go najpewniej nakreślać jako znerwicowanego tyrana. Czarny charakter. Wczorajsze, krótkie, ale jakże żałobne przedstawienie, które dał w Sejmie, już przeszło do historii.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Bynajmniej. Nie zostanie zapomniane, a będzie skrzętnie wykopywane przy byle okazji, żeby odnotować, z jakim człowiekiem mamy tu do czynienia.

Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami! – wykrzyczał bohater naszego dramatu.

Osoby o wyjątkowo mocnych nerwach, mogą zapoznać się z wersją aktorską, która w przeciwieństwie do literackiej, jest śmieszno-straszna. Przez co jeszcze bardziej przerażająca. W końcu taki człowiek trzyma nasz kraj w garści i to trzyma coraz krócej.

https://www.youtube.com/watch?v=g1mqMRpKZ6E

Owacje na stojąco. Kurtyna. Pełna zajebistość. Ponoć tak się tym wszystkim Jarosław rozgorączkował, że przy późniejszym głosowaniu nie mógł poradzić sobie z kartą do głosowania.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Jeśli ktoś to czyta, a zapewne znajdzie się niewielu, to zastanawia się dlaczego Jarosław Kaczyński trafił na łamy serwisu o popkulturze. Mam trzy powody.

To nie jest zwykły serwis i zamiast nudnawej introdukcji, jak to ciężko było zbudować stronę w niespełna dwa tygodnie (tymi dłońmi, tymi!) i boczyć się publicznie na to, iż nie wszystko jest gotowe – wolałem zacząć od czegoś ważnego.

Bo mogę. Jeszcze.

Ten facet to zakompleksiony furiat, który nie znosi krytyki i może niedługo sprawić, iż każde słowo będzie trzeba przefiltrować na tak wiele sposobów, na jak wiele może poczuć się dotknięty. W końcu wszędzie panoszą się kanalie, zabójcy i zdrajcy. Każdy, kto z wodzem się nie zgadza, szybko zostanie umieszczony w jednym z tych worków.

A po wakacjach weźmiemy się za was – usłyszał reporter Onetu Jonasz Jasnorzewski, z ust posłanki Krystyny Pawłowicz.

Posłanka luźno rzuciła ostrzeżenie, w związku z pytaniem o ekspresowe tempo prac nad ustawą o sądach powszechnych. Było to przywołanie do porządku nie tyle reportera, ile całe – jeszcze – wolne media, które działają w Polsce. Co jest z nimi nie tak, że należy się za nie braćJesteście kłamczuchy – powiedziała na odchodne. I wszystko jasne…

- Reklama -
Shogun oglądaj online serial disney

 

Przejęcie, obsadzenie swoimi ludźmi i zmanipulowanie przekazu Telewizji Polskiej i Polskiego Radia, wyszło PiS-owi całkiem nieźle. Dlatego, nawet jeśli to był tylko żart, to jeden z tych niesmacznych i jednocześnie napawających niepokojem. Zupełnie jak wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego. A trzeba pamiętać, że gdzieś w zanadrzu PiS-owskich tek, czai się ustawa repolonizacyjna mediów. Być może w głowie Kaczyńskiego roi się miękka dyktatura, w stylu tej putinowskiej. Łatwo władzy nie odda – tego możecie być pewni.

Tymi gorzkimi słowami rozpoczynam działanie serwisu Popkulturysci.pl. Dlaczego? Już wyliczyłem, że mogę i to ważny temat. Trzeci powód? Daje sobie rękę uciąć, że z tego wszystkiego będzie kiedyś niezła komedia. Oby tylko. Nie strawiłbym horroru.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz Filipek
6 lat temu

To jam rad szczególnie mocno. Nie spodziewałem się, że to przeczyta ktokolwiek, ale ile można grzebać przy stronie, trzeba zacząć stukać w te klawisze… Jeśli serwer się nie pochoruje ani nic nie popsuję w WordPressie, to spodziewaj się regularnej dawki mocno subiektywnych wpisów o rzeczach dziwny i dziwniejszych. Nie ma to, jak u siebie.;) Dzięki za czytanie!

Narwana CHanka 123
Narwana CHanka 123
6 lat temu

Postaciami Tragicznymi są osoby które wypisują takie bzdury oraz przedstawiciele ugrupować Partyjnych takich jak ” PO ” bądź ” Nowoczesna ” , to że obydwie postacie przedstawione powyżej nie robią dobrego ” wrażenia ” , nie zmienia to faktu że całość jako partia ” PiS ” zaczyna dobierać się do przysłowiowej ” DUPY ” wszelkim złodziejom oraz osobom które powinny otrzymać 3 grupę inwalidzką a za rządów PO zabierały się za rządzenie , chcieli sprywatyzować wszystkie większe firmy w kraju ponieważ twierdzili że nie odnoszą one zysków a od momentu przejęcia władzy przez ” prawilną ” partię nagle wszystkie te firmy odnoszą wielkie zyski, Przypadek ? NO CHYBA NIE ?

Narodzie obudźcie się i wsadźcie sobie kulki do gęb jak osoba “SIMON “która się tu wypowiadała

Pozdrawiam Narwana CHanka

Dariusz Filipek
Reply to  Narwana CHanka 123
6 lat temu

Gratuluję dobrego samopoczucia. Cieszę się, że powoli, acz skutecznie wprowadzana demokracja na modłę putinowskiej niektórym nie spędza snu z powiek. To całkiem przyjemne być ślepym kretynem. Z przyjemnością zakosztowałbym ignorancji tych lotów. Zapewne dzięki temu można spać o wiele spokojniej.

Swoją droga, to co pisałem zaczyna się całkiem nieprzyjemnie wizualizować. Żadne uciekanie od tego, co napisałem i żaden temat zastępczy tego nie zmieni.

Komuna walczy z “komuną”. I jeszcze ten propagandowy, żenujący język. Co za czasy.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x